کرم کرم نلا مام نلا داروکده

بهترین مشاور املاك در لاهیجان

بهترین مشاور املاك در لاهیجان_
میتوان مشاور املاك كاشانه لاهیجان با بیش از 25 سال سابقه در حوزه ملكی در شهرستان لاهیجان و استفاده از روش های نوین و بكار گیری كادر جوان به عنوان بهترین مشاور املاك در لاهیجان نام برد، ما هر روزه شاهد نقل و مكان افراد زیادی از شهرها و استان های مختلف به استان گیلان خصوصا شهر زیبای لاهیجان هستیم و در هنگام چنین سرمایه گذاری هایی لازم است كه حتما از یك مشاور املاك خوب و حرفه ای كمك بگیریم، املاك كاشانه لاهیجان به عنوان بهترین مشاور املاك در لاهیجان مورد توجه عوام مردم قرار گرفته است دلیل انتخاب املاك كاشانه به عنوان یك مشاور املاك خوب در لاهیجان داشتن ملك در بازه های قیمتی متفاوت و ... است، همچنین در دهه اخیر به دلیل رونق خرید و فروش ملك نقش مشاور املاك در معاملات مسكن بیشتر و مهم تر شده است. یك مشاور املاك باید مهارت و خصوصیت های لازم و مهم را در شغل خود داشته باشد تا بتواند در دنیای فروش ملك در بین رقبای خود موفق باشد و پیشرفت كند. این روزها نیز با توجه به گستردگی پلتفرم های هوشمند برای خرید و فروش ملك و با توجه به دسترسی همه به اینترنت، اكثرا آگاهی لازم در ارتباط با معاملات ملكی و انواع آن را دارند و این اطلاعات روز به روز بیشتر هم میشود. خوشبختانه تیم حرفه ای املاك كاشانه لاهیجان نیز از این قاعده مستثنی نیست، در واقع به این معنی می باشد كه خریداران و حتی خود مشاوران ملكی از همه نظر آگاه هستند. در حال حاضر خیلی از افرادی كه در شهر های بزرگ زندگی میكنند برای فرار از ازدحام و شلوغی و آلودگی بسیار زیاد این شهر ها به خرید ملك در شمال كشور مخصوصا گیلان روی آورده اند. بعضا برای اقامتی كوتاه در ماه و بعضا برای اقامت دائم در این شهر ها به دنبال خرید ویلا و آپارتمان در لاهیجان هستند و به دنبال یك مشاور املاك حرفه ای برای خرید ملك میگردند املاك كاشانه لاهیجان نیز در رتبه بهترین مشاور املاك در لاهیجان برای خرید ملك در لاهیجان قرار گرفته است. خیلی از افراد هم هستند كه امكان زندگی دائم در این مناطق را ندارند بنابراین برای خرید ویلا و یا زمین به شمال كشور و مخصوصا استان گیلان سفر میكنند و با خرید ویلا ساخته شده و آماده برای آینده سرمایه گذاری میكنند و برخی دیگر با خرید زمینی در گیلان سرمایه گذاری میكنند كه بعد ها میتوانند ویلا مورد نظر خود را با سلیقه شخصی خود در آن بسازند. در واقع با خرید ملك چه ویلا و چه زمین و حتی آپارتمان در گیلان هم جایی برای اقامتی كوتاه مدت و گذراندن تعطیلات خود دارید و هم سرمایه گذاری برای آینده خود انجام میدهید. توجه داشته باشد كه با توجه به نوسانات بازار، خرید ملك در گیلان یكی از گزینه های خوب برای سرمایه گذاری می باشد. یك از شهر هایی كه میتوانید در آن با خرید ملك سرمایه گذاری كنید شهر لاهیجان در استان گیلان می باید كه دارای طبیعتی بكر و سرسبز می باشد. شهر لاهیجان كه به بام سرسبز گیلان نیز مشهور است دارای انواع زمین و ویلا و آپارتمان با قیمت های مناسب می باشد. برای این كه بتوانید ملكی خوب و مناسب را خریداری كنید نیازمند مشاور املاكی مناسب، خوب، صادق و مورد اعتماد هستید. در سطح شهر لاهیجان مشاور های املاك زیادی وجود دارد كه با توجه به فاكتور هایی كه از قبل گفته شد میتوانید بهترین مشاور املاك در لاهیجان را پیدا كنید. املاك كاشانه لاهیجان با سال ها تجربه در زمینه املاك میتوان گفت یكی از بهترین مشاوراملاك در لاهیجان محسوب می شود.

لاهیجان بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری و زندگی

شهر لاهیجان یكی از گزینه های بسیار عالی برای خرید ملك و سرمایه گذاری می باشد. با توجه به نزدیك بودن لاهیجان به شهر رشت مركز استان گیلان و همینطور نزدیك بودن به ساحل دریا طرفداران زیادی را در بین خریداران و سرمایه گذاران پیدا كرده است و از موقعیت مكانی ویژه ای برخوردار است. زمین های این منطقه جزو حاصل خیز ترین زمین هاست كه برای كشاورزی و استفاده به عنوان باغ چایی بسیار مناسب می باشد. همچنین زمین هایی با موقعیت عالی و در منطقه ای جنگلی و بكر برای ساخت ویلا دارد. این مزایا باعث میشود تا لاهیجان از هر نظر برای خرید و سرمایه گذاری عالی باشد اما دقت كنید برای خرید ملك به هر مشاور املاكی نمیتوانید اعتماد كنید. ممكن است اگر در مشاور املاك خود دقت نكنید نتیجه سرمایه گذاری و خرید ملكتان با ضرر و زیان باشد نه سود! برای همین توصیه میكنیم برای خرید آپارتمان در لاهیجان به املاك كاشانه لاهیجان سر بزنید و با توجه به بودجه ای كه دارید از كم ترین قیمت تا بالاترین قیمت موجود، در املاك كاشانه میتوانید ملك مورد نظر خود را پیدا كنید.اگر شما هم نیازمند اطلاعات بیشتر برای خرید ملك در این شهر هستید و میخواهید بدانید چرا با توجه به شهر های ساحلی و... باید در لاهیجان سرمایه گذاری كنید، به برخی از دلایل برای خرید ملك میپردازیم: لاهیجان یكی از قطب های گردشگری استان گیلان و یكی از مهم ترین شهر های این استان می باشد كه با وجود جاذبه های گردشگری و طبیعتی دلنشین و بكر میتواندگزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد چرا كه اضافه شدن روز افزون تعداد گردشگران در این منطقه باعث بالا رفتن قیمت ملك میشود و از این بابت كه ممكن است ارزش ملكتان پایین بیاید نگرانی وجود ندارد.

سرمایه گذاری با خرید زمین در لاهیجان

وجود زمین هایی حاصل خیز و آب و هوای مناسب و مطبوع در لاهیجان باعث شده است كه خرید زمین در لاهیجان كه برای كشاورزی بسیار مناسب میباشد، ارزش این شهر را برای سرمایه گذاری در زمینه خرید زمین بالا میبرد. این شهر فاصله بسیار كمی تا مركز استان گیلان یعنی شهر رشت و همچنین شهر های ساحلی اطراف دارد كه خود دلیل مناسبی برای انتخاب این شهر میباشد. لاهیجان از امكانات رفاهی خوب و ایده آلی برخوردار است در واقع همه چیز در هر جای این شهر به راحتی در دسترس می باشد. با هر بودجه ای در این شهر میتوانید خرید ملك داشته باشد زیرا ملك هایی با قیمت های متنوع و مناسب در این شهر برای خرید وجود دارد. با این كه شهر لاهیجان بسیار شهر زیبا و توریست پذیری می باشد ولی هنوز آنقدر اشباع نشده و هنوز برای خرید ویلا و زمین در جاهایی بكر از این شهر ظرفیت دارد. سرمایه گذاری در این شهر میتواند برای شما سود خوبی را در اینده به همراه داشته باشد. توصیه میكنیم به املاك كاشانه لاهیجان كه تقریبا می توان گفت بهترین مشاور املاك در لاهیجان است مراجعه كنید تا معامله ای امن و با سود زیادی داشته باشد.

مهندس رضا رضایی خلیق

جناب آقای رضا رضایی خلیق در 14 بهمن ماه سال 1354 در لاهیجان یكی از شهرستان های استان گیلان و عروس زیباترین استان كشور دیده به جهان گشود، مهندس رضایی كارآفرینی است كه اثبات كرده است برای موفق شدن نیازی به الگوهای قدیمی نیست، وی با 25 سال سابقه فعالیت در حوزه خرید و فروش ملك در شهرستان زیبای لاهیجان جز اولین مشاورین املاك این شهرستان محسوب میشود كه با بكار گیری هوشمندانه كادر جوان و متخصص و سیستم نوین به عنوان فعال ترین بنگاه املاك لاهیجان مشغول به فعالیت میباشند و شایان ذكر است مهندس رضایی حدودا 20 سال است كه پروانه كسب مشاور املاك خود را اخذ نموده است، مهندس رضا رضایی خلیق فقط در حوزه خرید و فروش ملك نمیباشد بلكه به صورت كاملا تخصصی و مهندسی بالغ بر 15 سال است كه در حوزه ساخت و ساز نیز ورود كرده است و در همین راستا ایشان عضو انجمن انبوه سازان گیلان می باشد و همچنین باید اشاره داشت كه حوزه ساخت و ساز را به صورت سنتی ادامه نداده و مدرك مهندس پایه یك نظام مهندسی ساختمان گیلان و مهندسی برق را دارا می باشد.
علاوه بر مدیریت مشاور املاك كاشانه لاهیجان واقع در میدان معلم به سمت مقبره كاشف السلطنه، باید به سمت ها و سوابق مدیریتی مهندس رضایی اشاراتی داشت كه مدیر عامل شركت عمرانی كاشانه سازان لاهیج و مدیر عامل شركت میلاش سازند پارس كادوس نیز اشاره كرد، مهندس رضا رضایی معتقد است كه باید برای رسیدن به اهداف تلاش و پشت كاری فوق العاده داشت ، و خودش می گوید بعد از توكل به خدا با پشتكار به اهدافش رسیده است و با مسافرت به كشور های اطراف همیشه به دنبال تركیب ایده ها مرتبط با حوزه های مسكن و مدیریتی می باشد و همچنین در پاسخ به عوامل موفقیت خود به جوان گرایی، صداقت و احترام به مشتری اشاره میكند.

چرا به املاك كاشانه لاهیجان برای خرید ملك مراجعه كنیم؟

مهم ترین و بزرگترین مشخصه یك مشاور املاك خوب این است كه باید حتما مورد اعتماد باشد و در كار خود صادق باشد و درست عمل كند. در حرفه مشاور املاك، بهترین ویژگی و بزرگترین سرمایه برای یك مشاور صادق بودن و مورد اعتماد بودن اوست كه میتواند باعث خوش نامی مشاور شود. مشاور املاكی كه دروغ نمیگوید و در عوض سعی دارد بهترین كار خود را برای مشتری انجام دهد میتواند در طی مدت زمان كمی شغل خود را گسترش دهد. خوشبختانه همانطور كه در بالا هم گفته شد املاك كاشانه لاهیجان یكی از املاك های حرفه ای لاهیجان در زمینه خرید ویلا در لاهیجان، آپارتمان و زمین است كه به راحتی می تواند به شما برای خرید ملك در لاهیجان مشاوره دهد. یكی دیگر از ویژگی های مشاور املاك خوب داشتن اطلاعات به روز است مشاور املاكی شغلی است كه هر روز درگیر تغییرات و استثناعات میشود پس یك مشاور املاك خوب باید اطلاعات خود را در زمینه معاملات ملكی و زمینه های مرتبط بالا برده و با آمادگی كامل در مقابل مشتری باشد. علاوه بر روش های سنتی آگاهی بالا یك مشاور از روند خرید و فروش ملك و .... در ایران و حتی به صورت بین المللی باعث جدب اعتماد مشتری می شود و در مورد شرایط بازار و قیمت ها، فروش ملك و انتخاب ملك مناسب مشتری، راهنمایی مشتری با مستندات و مدارك واضح در مورد بازار و وضعیت خرید و فروش ملك و اطلاعات مفید و مناسب در مورد تبصره های ملكی و قوانین موجود اطلاعات مهم و واجبی را به مشتری میدهد و در آخر یك مشاور املاك خوب موظف است اطلاعات و آگاهی مشتری خود را در موارد مرتبط بالا ببرد و دارای راه حل های بسیار در زمان ارائه مشاوره به مشتری باشد و اطلاعات كافی و مرتبط با حوزه مسكن را داشته باشد كه بتواند آن را به زبانی راحت برای مشتری خود بازگو كند و همچنین یك مشاور املاك خوب باید آماده پاسخگویی به همه سوالات مشتری باشد و جواب كامل و واضح و روشنی برای ابهامات و سوالات مشتری داشته باشد.
submitted by irantourismonline to u/irantourismonline [link] [comments]

Khatami’s Message Following the Incident Happened at Shah Cheragh.

Khatami’s Message Following the Incident Happened at Shah Cheragh. submitted by A_Aghapour to NewIran [link] [comments]

تركيب ابواب واخشاب في ام القيوين

تركيب ابواب واخشاب في ام القيوين

تركيب ابواب خشب في ام القيوين المتخصصة في مجال النجارة والاعمال الخشيبة في الامارات ، فلن تجد افضل من شركتنا في التشطيبات والديكورات في الشارقة ، فلن تجد افضل من شركتنا علي الاطلاق فلدينا افصل وارخص الاسعار في جميع المجالات من نجارة وسباكة و نجارة وتركيب ارضيات وتركيب ورق حدران بافضل الادوات و المعدات في ابوظبي ،إذا كنت تنوي تغيير محل اقامتك وتبحث عن نجار ليقوم بفك وتركيب اثاث منزلك نقدم لك خدمة فك وتركيب الاثاث بسرعة وسهولة

أبواب في ام القيوين


ماهي المبادئ الاساسية التي تعتمد عليها شركة تركيب ابوب واخشاب في ام القيوين ؟


محلات ابواب في ام القيوين


ابواب خشب ام القيوين


تركيب ابواب في ام القيوين


تركيب ابواب وشبابيك في ام القيوين


افضل تركيب ابواب خشب في أم القيوين


ارخص اسعار أبواب خشب في ام القيوين


منجرة خشب في ام القيوين


تركيب ابواب اكورديون ام القيوين


تركيب ابواب اتوماتيكية ام القيوين


تركيب ابواب خشب في ام القيوين


شركة تركيب ابواب واخشاب في ام القيوين


تفصيل وتركيب الابواب الخشب في ام القيوين


تركيب ابواب الوميتال في ام القيوين


ماهي مراحل تركيب ابواب الخشب في ام القيوين ؟


ماهي مميزات تركيب ابواب واخشاب ام القيوين ؟


ما اهم الارشادات التي يجب اتباعها في تركيب ابواب واخشاب بام القيوين؟


خدماتنا في الامارات

تركيب ابواب اكورديون في ام القيوينتركيب ابواب واخشاب في عجمان تركيب ابواب واخشاب في الشارقةتركيب ابواب واخشاب في راس الخيمة تركيب ابواب واخشاب في الفجيرةتركيب ابواب واخشاب في دبيتركيب ابواب واخشاب في ابوظبي

التقيم


اسعار مناسبة

خدمة رائعة

خبرة عالية

افضل عمالة

ممتازة

تركيب ابواب واخشاب في ام القيوين تعد شركة تركيب ابواب واخشاب بام القيوين متخصصة في اعمال النجارة والاخشاب وتقدم افضل انواع الاخشاب واحدث التصميمات
تقييم المستخدمون: كن أول المصوتون ! By dSWedsa|نوفمبر 27th, 2022|Categories: ام القيوين|Tags: أبواب في ام القيوين, ابواب خشب ام القيوين, ارخص اسعار أبواب خشب في ام القيوين, تركيب ابواب اتوماتيكية ام القيوين, تركيب ابواب اكورديون ام القيوين, تركيب ابواب الوميتال في ام القيوين, تركيب ابواب خشب في ام القيوين, تركيب ابواب في ام القيوين, تركيب ابواب واخشاب ام القيوين, تركيب ابواب واخشاب بام القيوين, تركيب ابواب واخشاب في ام القيوين, تركيب ابواب وشبابيك في ام القيوين, تفصيل ابواب واخشاب ام القيوين, تفصيل ابواب واخشاب بام القيوين, تفصيل ابواب واخشاب في ام القيوين, شركة تركيب ابواب واخشاب في ام القيوين, محلات ابواب في ام القيوين, منجرة خشب في ام القيوين

Related Posts

submitted by servicescleaning66 to u/servicescleaning66 [link] [comments]

Salam everyone, I'm trying to learn the lyrics of "Balance" by Alireza JJ but I desperately need help with the transliteration.. I would appreciate it if someone could help!!

با رفیقام، همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
با رفیقام همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
عاشقتم، ولی تو رابطم حواسم هست پُرو نشی یه ضرب دیوونه اخلاق جنیش خارکصه از همین سنی ولی دستمه سُکان کشتیش میاد با گوچی و فندیش برام مهم نیست با رفیقام وسط تهران فدا همینام شهرک غرب بام تهران ثارالله ساسان نیاوران مژده و بوکان دیباجی سران شاهین و یلان سهراب و سامان کاین و ماکان
توو موزیک بودم من از ۲۰۰۲ تک بچه هم باشی بازم کص خار تو تیم من شیطونه آره ole gunnar Solskjaer جُکاتو خندیدیم ما دو سه بارشو برنامه پیشه مام ملو بحث ها برشت و میکلانژلو یه مشت دکتر و مدیر عاملو با خوشبینی ایرانو ما بردیم جلو بچه پُرو ناف شمرون دنیارو گشتم ولی عاشق تهرونم فقط توو غربت آره توو زندونم برگشتم خونه آماده مهمونم توام اَ حرصت جر میخوری شعر میگی و سری شر میکنی ولی ته دلت میگی وای خوش به حالشونو بلدن پنج تا نخبه کارشونو
با رفیقام، همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
سیسم انگار خیلی بالاس لایک خورش سپی هیت سال بعد داره روی آیفونش هرچی پرنده رو شهر ماهاس لاشخوره جلوم تا شده پادشاه که رینگو ماچ کنه بعدم دوستامم بدتر از خودم جی بور نگو بیاد میخوام سبک عوض کنم حتی نچکید یه قطره ی خونم چون تا تونستم توو موزیک ده سال سلطنت کنم با رفیقام میریم لاینارو بالا با تکیلا تویه مراربیه پاچیدیم توو ویلا کارام مارکتو گایید عینه ایلان با این دیلا تکست میده عمو برگرد ایران اگه چیزی باشه تهش با یه زنگ در میای بازجوعه خودش فن در میاد اینا مشتیاش سر در میارن با رفیقام (کی اومده ؟)
توو این شهر همه متفاوتن بعضی ها پُره رابطن بعضی ها روی دور ثابتن ولی دوست دارن بکنن این کت ما به تن بعضی ها دستشون روئه یه سری لاشی اَن و قصدشون سوئه بعضیا میرن اسبشون زینه بعضیام بسته این دوتا دستشون پینه ولی تیم من واقعی بوده اینجا مشتی فقط همین نیست سادگی سوده زندگی تو یه ثانیه دوده اگه بتونی بمونی تش با یکی خوبه نمیخواد بگیرم دستم قمه وقتی داستان میشی یه جا هست همهمه اینجا رفیقام اصلن همه بگو سردار شهر تنها پسوندمه عمو
با رفیقام، همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
با رفیقام، همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
submitted by TvariussnessDuck to farsi [link] [comments]

[Farsi>Finglish] Salam Persians! I'm trying to get a transliteration (not translation) of "Balance" by Alireza JJ. I'd appreciate any help!!

با رفیقام، همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
با رفیقام همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
عاشقتم، ولی تو رابطم حواسم هست پُرو نشی یه ضرب دیوونه اخلاق جنیش خارکصه از همین سنی ولی دستمه سُکان کشتیش میاد با گوچی و فندیش برام مهم نیست با رفیقام وسط تهران فدا همینام شهرک غرب بام تهران ثارالله ساسان نیاوران مژده و بوکان دیباجی سران شاهین و یلان سهراب و سامان کاین و ماکان
توو موزیک بودم من از ۲۰۰۲ تک بچه هم باشی بازم کص خار تو تیم من شیطونه آره ole gunnar Solskjaer جُکاتو خندیدیم ما دو سه بارشو برنامه پیشه مام ملو بحث ها برشت و میکلانژلو یه مشت دکتر و مدیر عاملو با خوشبینی ایرانو ما بردیم جلو بچه پُرو ناف شمرون دنیارو گشتم ولی عاشق تهرونم فقط توو غربت آره توو زندونم برگشتم خونه آماده مهمونم توام اَ حرصت جر میخوری شعر میگی و سری شر میکنی ولی ته دلت میگی وای خوش به حالشونو بلدن پنج تا نخبه کارشونو
با رفیقام، همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
سیسم انگار خیلی بالاس لایک خورش سپی هیت سال بعد داره روی آیفونش هرچی پرنده رو شهر ماهاس لاشخوره جلوم تا شده پادشاه که رینگو ماچ کنه بعدم دوستامم بدتر از خودم جی بور نگو بیاد میخوام سبک عوض کنم حتی نچکید یه قطره ی خونم چون تا تونستم توو موزیک ده سال سلطنت کنم با رفیقام میریم لاینارو بالا با تکیلا تویه مراربیه پاچیدیم توو ویلا کارام مارکتو گایید عینه ایلان با این دیلا تکست میده عمو برگرد ایران اگه چیزی باشه تهش با یه زنگ در میای بازجوعه خودش فن در میاد اینا مشتیاش سر در میارن با رفیقام (کی اومده ؟)
توو این شهر همه متفاوتن بعضی ها پُره رابطن بعضی ها روی دور ثابتن ولی دوست دارن بکنن این کت ما به تن بعضی ها دستشون روئه یه سری لاشی اَن و قصدشون سوئه بعضیا میرن اسبشون زینه بعضیام بسته این دوتا دستشون پینه ولی تیم من واقعی بوده اینجا مشتی فقط همین نیست سادگی سوده زندگی تو یه ثانیه دوده اگه بتونی بمونی تش با یکی خوبه نمیخواد بگیرم دستم قمه وقتی داستان میشی یه جا هست همهمه اینجا رفیقام اصلن همه بگو سردار شهر تنها پسوندمه عمو
با رفیقام، همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
با رفیقام، همه تو دانس همه بالانس باز کمه ماهاس میگن که اکیپم وصله همه چی هستش زده بالا میگیرم نمیدم پس بت نداره گنگستر شهر ماها
submitted by TvariussnessDuck to translator [link] [comments]

آمران و عاملان شر (2) علی‌محمد بشارتی چهرمی


آمران و عاملان شر (2) علی‌محمد بشارتی چهرمی https://youtu.be/bRtiR-_Vy8M در نخستین ماه‌های پس از انقلاب گروهی به رهبری علی‌محمد بشارتی جهرمی که از موسسان سپاه پاسداران انقلاب بود و حسین آیت‌الهی، امام جمعه این شهر، گروهی را شکل دادند که بعدترها مخالفان سیاسی را می‌ربود و پس از شکنجه در غسالخانه قبرستان بهشت رضوان در مجاورات امامزاده شازده ابوالفضل، مثله می‌کرد و به قتل می‌رساند و پیکرشان را در چاه‌های قنات‌های زمین‌های کشاورزی جهرم می‌انداخت. این قنات‌ها مدت‌ها بود به دلیل عدم لایروبی خشک شده بود. گفته می‌شود علاوه بر چندین هوادار سازمان‌های سیاسی مخالف و بهاییان، زنان تن‌فروش و افراد همجنس‌گرا نیز از قربانیان این گروه بودند که بین مردم به گروه قنات معرفی شد بودند. با وجود کشف چند جنازه در قنات‌ها توسط برخی از خانواده‌ها که باعث توقف کار این گروه شد، هنوز به احتمال زیاد بقایای پیکرهای زیاد دیگری در قنات‌های این منطقه وجود دارند. درود و سلام با قسمت دوم آمران و عاملان شر در کنار شما هستم، برای هر شخص از این مجموعه میشود چند ساعت در نظر گرفت و ویدیو ساخت، تصمیم گرفتم که به طور خلاصه‌تر به این موجودات بپردازم، اما چشمم آب نمی‌خوره. اگر تمام این قسمت را تماشا کنید متوجه میشوید که منظور از حرف خامنه‌ای که گفت خدای سال ۶۰ همان خدای امسال است، چیست. متوجه میشوید که چرا مادران و خانواده‌های کشته شده‌های آبان۹۸ و دی ماه و دیگران را سرکوب می‌کنند، متوجه میشوید چرا افرادی مانند سپیده رشنو را سرکوب می‌کنند، متوجه میشوید که چه باید بکنید و چه نیاید بکنید مثل مجاهدین خلق که از اعضایش خواسته بود در زندان توبه کنند تا بیرون بیایند، متوجه میشوید وقتی بترسید و تسلیم شوید اوضاع بدتر میشود نه بهتر، متوجه میشوید جواب وحشی‌گری رژیم، اتحاد است و نه تجزیه مردم و نه تفرقه و تجزیه گروه ضد رژیم به گروهای ضد رژیم و نه عمل به روشی که به اسم گاندی معروف شده. متوجه میشوید که چرا رژیم فعلی بر طبل جنگ میکوبد. متوجه میشوید که چرا باید با جهالت و تعصب جنگید. من عضو رسمی و غیر رسمی هیچ گروه خاصی نیستم، من عضوی از مردم هستم، من عضوی از مردم هستم که با رژیم مبارزه میکنند، هزینه را پرداخته و پرداخت میکنند. من نمیتونم با مقدس نشون دادن یک گروه به جنگ ایدئولوژی تقدیس رژیم بروم. با من همراه باشید برای شناخت علی محمد بشارتی جهرمی. علی‌محمد بشارتی جهرمی، مسلمان شیعه، متولد 22 تیر ۱۳۲۳ شهر جهرم، بابای چهار فرزند پسر، سیاست‌مدار ، شاعر ، ادیب و دارای مدرک دکترای روابط بین‌الملل است. این آدم در زمان شاه چند سالی زندان بود. در رابطه با سازمان مجاهدین دستگیر شده بود. اما در زندان تغییر موضع داده و به موتلفه اسلامی پیوسته بود. بعد از آزاد شدن از زندان شاه در سال ١٣٥٦ آمد جهرم، که زادگاهش بود. از همان زمان برای تبلیغات تعصب آمیز به امام جمعه و دیگران خط می داد و شده بود مشاور امام جمعه. عضو ستاد استقبال از خمینی و از اولین بازجویان مخالفان انقلاب اسلامی، عضو اولین شورای فرماندهی و از بنیان‌گذاران سپاه پاسداران در سال ۱۳۵۷، مسئول اطلاعات و تحقیقات سپاه احتمالا در سال ۱۳۵۸، نماینده دوره اول طویله شورای اسلامی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۳، قائم مقام وزیر امور خارجه، علی اکبر ولایتی در دولتهای میرحسین موسوی و اکبر هاشمی رفسنجانی از سال ۱۳۶۳ تا ۱۳۷۲، وزیر کشور هاشمی رفسنجانی از ۱۳۷۲ تا ۱۳۷6، مشاور امنیتی هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۰، مشاور سیاسی هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از ۱۳۸۰ تا احتمالا زمان زیر خاک رفتن بابا اکبر. آمران و عاملان شر (1) محمدحسین صفارهرندی https://youtu.be/SS9Ou_pejrk یکی از قربانیان گروه قنات یک کارگر جنسی به نام گُلو بود. خانواده‌اش در کوهی نزدیکی جهرم زندگی می‌کردند. آنقدر فقیر بودند که خانه‌ای نداشتند. گروه قنات به دلیل “گناهانش”، به صورت گُلو اسید پاشیدند و کورش کردند. گُلو پسری داشت معروف به ممدگُلو. ممدگُلو دم در خانه می‌نشست و یک تومان و دو تومان از مردان مشتری پول می‌گرفت. بعد کورشدن مادر، به گروه قنات پیوست و یکی از بهترین‌هایشان شد در تکه‌تکه‌بریدن اعضای بدن مخالفان سیاسی و سوراخ‌کردن جمجمه‌هایشان با مته. یک بار دست کرده بود توی جیبش و به چیز لزجی برخورده بود؛ چشم یک قربانی بود که چند روز پیش در آورده و یادش رفته بود که توی جیبش گذاشته است و یا شاید مابقی هم رکابانش به شوخی در جیب او گذاشته بودند. پدر گلو یا گلی، کوه نشین بود یا به اصطلاح جهرمی ، کوهکی بود. برای روشن شدن مفهوم کوهکی باید اضافه کنم که در نزدیکیهای جهرم کوههای صخره ای مرتفعی قرار دارد که عده ای در شکاف آنها زندگی می کردند و معاش شان از طریق زغال گیری و دامداری تامین می شود. یکی از همین کوه نشینها آمده بود در شهر جهرم زندگی می کرد. او دختری داشت به نام گلو، که از فقر و بدبختی خانواده به فحشا کشیده شده بود. این همان دختری بود که متعصبان مذهبی به صورت او اسید پاشیده و او را کور کردند . اگر بعدها در جهرم به فلکه ی ششم بهمن سابق می‌رفتید یک زن درهم شکسته ی پنجاه شصت ساله ای را می دیدید که گدایی می کرد . این همان زنی است که اسمش گلو است، نمیدونم الان در قید حیات هست یا نه. شاهدی در پاسخ به اینکه این شدت عمل در جهرم به خاطر حضور بشارتی و آیت اللهی بود که توطئه می چیدند یا به خاطر حضور گسترده تر مخالفان، گفت: چند عامل وجود داشت. یکی دور افتادگی و بسته بودن شهر جهرم بود . فاصله این شهر تا پایتخت هزار و چند کیلومتر است. مردم این شهر ارتباط چندانی با مردم شهرهای دیگر نداشتند. تعصب در بطن فکری مردم وجود داشت ولی نمود پیدا نمی کرد تا اینکه اینها آمدند و تبلیغات را راه انداختند که اول عمدتا علیه بهائیها بود. یادم هست که در جنگ کردستان، ١٢ تن از بسیجی های جهرم کشته شدند. در آن موقع در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه، بشارتی صحبت کرد. من از رادیو جهرم می شنیدم که می گفت کمونیستها این بچه های ما را کشتند ، قاسملو( رهبر حزب دمکرات کردستان ایران ، که بعدها به وسیله ی رژیم مذهبی ترور شد ) و فدائیان جگرشان را درآوردند، کباب کردند و با شراب خوردند. مدت کوتاهی بعد از روی کار آمدن جمهوری اسلامی آنها گروهی به نام گروه ١٥ خرداد ایجاد کردند. در اعلامیه شان نوشتند که همه کسانی را که هم جنس گرا هستند، خواهند کشت. البته ما امروز می گوئیم هم جنسگرا. آنها می گفتند لواط کار . و بلافاصله دو نفر که شایع بود، همجنس گرا هستند، به قتل رساندند . و بعد تعدادی دیگر. یکی از آنها فرزند شخصی بود به نام ابراهیم . احتمالا ابراهیم قناعتیان، که نابینا بود. آری ، فرزند این شخص نابینا که بسیار هم فقیر و تنگدست بود ، با شلیک اسلحه کشتند. دیگری حسین نام داشت. او جنسیتش مشخص نبود به اصطلاح خنثی بود. او را هم کشتند . به این اتهام که «مفعول» است. شخص دیگری نیز به اتهام اینکه «مفعول» است کشته شد. یک شخص دیگر که همین گروه ١٥ خرداد او را کشت ، محمود نام داشت. آزمایش گلوله و نظر پزشک قانونی دال بر این بود که گلوله ها همه یکسان و نظامی هستند. این قتلها را سپاه هدایت می کرد بدون اینکه جنبه به ظاهر «قانونی» داشته باشد. دادگاه و غیره در کار نبود. هیچ خانواده ای جرات نمی‌کرد قضیه را دنبال و شکایت کند. فضای ارعاب و تهمت آنقدر بالا بود که اگر هم کسی می خواست مسئله را دنبال کند، خود در مظان اتهام قرار می گرفت. کسی که برادرش کشته می شد جرات نمی کرد بپرسد او را به چه دلیلی کشتید. قبل از انقلاب این آدمهائی که کشته شدند بین مردم زندگی می کردند و با دیگران ارتباط داشتند. از وقتی که انقلاب شد، جریاناتی مثل گروه ١٥ خرداد شکل گرفت که آنها این قتلها را انجام می دادند. علی محمد بشارتی و حسین آیت اللهی و ... سازمان دهنده شان بودند. آنها کمیته هائی را هم در ژاندارمری و شهربانی ایجاد کردند که اعضایشان از حزب الله بودند. بشارتی سپاه جهرم را سازمان داد زمانی که خودش در کمیته سلطنت آباد بود ، چند نفر از جوانان مذهبی شهر را برد آنجا و در کمیته سلطنت آباد طرح سپاه جهرم را ریختند. یکی از این افراد که بعدا مجاهد شد، توضیح داد که بشارتی گفته بود باید همه این فدائیها را بکشیم- اکثر چپهای جهرم طرفدار سازمان چریکهای فدائی بودند. در پشت پرده بشارتی یک چهره امنیتی مهم است. به اعتراف خودش، او در دستگیریهای جنجالی سال ١٣٥٨ در دستگیری مجتبی طالقانی، حماد شیبانی و سعادتی دست داشته است. وضعیت این طوری بود تا قتلهای سیاسی شروع شد. من اینجا می خواهم تا یادم نرفته به موردی از قتلها اشاره کنم که بسیار غم انگیز است. در شهر ما مردی زندگی می کرد که حواس درست حسابی نداشت. دیوانه بود اما آزارش به کسی نمی رسید. نامش عوض بود و سنش حدود ٥٠. همه در شهر او را می شناختند. به زبان محلی به او می گفتیم عوض گنا، گنا یا گنا، تلفظ دقیق رو نمیدونم. گنا یعنی دیوانه. لباس این مرد همیشه پاره بود. او را هم کشتند. به علت اینکه لباسهایش پاره بود و گاه شاید آلت تناسلی اش بیرون می افتاد. حزب الله این را خارج از شئونات اسلامی می دید. به جای اینکه او را به دست یک مرکز درمانی بسپارند، صورت مسئله را با کشتن او پاک کردند. او را هم با گلوله کشتند با همان اسلحه هائی که هم جنس گرایان را می کشتند.افراد گروه قنات که مدتی بعد از گروه ۱۵ خرداد تشکیل شد و تغییر کرد برای خودشان لایحه ای هم نوشته بودند به نام لایحه قنات. هر وقت دست به ترور می زدند و یا کسی را شکنجه می کردند، کاغذ را نشان می دادند و می گفتند این لایحه «در مورد دشمنان» باید اجرا شود. علی محمد بشارتی گفته بود اگر روزی کسی را برای کشتن گیر نیاوردید، خری را بگیرید و ببرید سر قنات و بکشید. چنین توصیه ای به این خاطر بود که خوی آدم کشی در حزب اللهی ها همچنان باقی بماند. حزب اللهی ها اصلا قانون و لایحه نمی شناختند. وقتی مجلس شورای اسلامی تشکیل شد، اینها می شنیدند که لایحه آمده مجلس و می شنیدند که وقتی لایحه ای تصویب می شود، جنبه قانونی پیدا می کند. اینها هم گفتند ما لایحه داریم لایحه قنات. یعنی اینکه ما قانون را می شناسیم. این موضوع برای سران مملکت پنهان نبود. مثلا یک بار آقای قرائتی، رئیس پیکار با بیسوادی، به جهرم آمده بود. بعد از صحبت با سپاه و دارو دسته آنها می پرسد کار لایحه قنات به کجا کشید. از منتقدان هم کسانی بودند که ماجرا را شنیده بودند. آقای شعله سعدی یک بار در مصاحبه با رادیو فردا گفت که قتلهای زنجیره ای از همان ابتدای حکومت جمهوری اسلامی وجود داشته و این زنجیره باید روشن شود. و در این رابطه به ترورهای جهرم اشاره کرد. یک نکته را می خواستم در رابطه به اولین سری قتلهای سیاسی قنات اضافه کنم. روز ٣٠ یا ٣١ خرداد، من از پشت بام صدای امام جمعه را می شنیدم که گفت یک منافق امروز به جهنم واصل شده است. این به آن معنی است که حسین آیت اللهی رسما این ترورها را تائید می کرد. د ٤ خرداد ١٣٦٠ بود و ختم یکی از کسانی که در جنگ با عراق کشته شده بود. اما جمعه رفت بالای منبر و گفت: از امت حزب اللهی می خواهم که به خانه منافقین و کفار بروند. آنها را طناب پیچ کنند و بیاورند مسجد. با مجاهدی همین کار را کردند. طناب انداختند گردنش و بردند نماز جمعه که آنجا توبه کند. او هم مجبور شد همین کار را بکند. یکی از گروه قنات که بعدها از آنها جدا شد، تعریف کرده بود که در مراسم شان آنها را به اتاق تاریکی می بردند که در گوشه و کنار آن شمع روشن بود. نصرالله میمنه می رفت پشت بلندگو، اول آیه ای از قران می خواند بعد شروع می کرد به موعظه. می گفت شما می دانید که در زمان شاه خیلی گناه کرده اید. اگر می خواهید خدا گناه هاتان را ببخشد، باید امشب یک منافق، یک کمونیست و یا هرکسی را که ضد ماست، بکشید. این آدمها اکثرشان سواد درست و حسابی نداشتند و از نظر ذهنی کودن بودند. اینها اکثرشان در زمان شاه اصلا مذهبی نبودند. حتی خیلی هاشان کارهای خلاف می کردند. مثلا یکی از آنها، که به او می گفتند مندیل حاج دلاور، لات بود. یا حزب اللهی دیگری که همین ممد گلو بود. گروه قنات حتی مردم عادی را هم تهدید می کردند و زیر فشار می گذاشتند. مثلا اگر با فروشنده ای مسئله داشتند به او می گفتند اگر فلان کار را نکنی، سروکارت با گروه قنات است. میترا لاگر از فعالان سیاسی سابق شهر جهرم و از هواداران سابق مجاهدین خلق از 57تا 60 بود (۱۷ ساله در زمان بازداشت) در شهادت خود به مرکز اسناد حقوق بشر ایران درباره گروه قنات می‌گوید: «در طول مدتی که من در زندان بودم فعالیت سیاسی در شهر محل سکونت من جهرم خیلی خطرناک شده بود. در طول مدتی که من نبودم گروه حزب‎الله یک گروه ترور به نام «گروه قنات» را تشکیل داده بود. این گروه خطرناک اعلامیه‎ای را در سطح شهر پخش کرده بود و خطاب به افراد شناسایی شده منجمله سه دختر و سی پسر نوشته بود «منتظر مرگ باشید». مردم جهرم وقایع وحشتناکی را در باره گروه قنات تعریف می‎کردند که چگونه افراد را خیابان با چاقو می‎کشند. وضع آنقدر بد شده بود که برخی از دوستان می‎گفتند که من شانس آوردم که دستگیر شده و به زندان شیراز منتقل شدم. زمانی که من در زندان بودم [اوایل تابستان ۱۳۶۰] پسرخاله‌ام‎ حمید توسط گروه قنات کشته شده بود. آن‌ها ابتدا با چاقو او را زدند و در خیابان رهایش کردند تا بمیرد. بعد مردم به او کمک کردند و او را به بیمارستان رساندند. این گروه قنات آن‌قدر وحشتناک بودند که حتی کسانی که به مجروح کمک می ‌‌کردند را نیز با چاقو می‎‌زدند. بعد از درمان پسرخاله‌‌ام حمید، بهبود می‌‏یابد و می‌توانست در روز بعد از بیمارستان مرخص شود، اما این گروه دوباره به بیمارستان حمله می‎کند. آن‌ها مسلح بوده و به هر یک از اتاق‌های بیمارستان یورش می‎آورند و بیماران آن را مضروب کرده و حتی یکی از‌ آن‌ها را با اسلحه می ‌کشند. وقتی آن‌ها وارد اتاق پسرخاله‎ام می‎شوند سُرُم را که به دست پسرخاله‎ام وصل بود از دستش در می‎آورند و در چشمش فرو می‎کنند. سپس او را با تختش از بیمارستان خارج می‎کنند. وقتی دکترها به این کار آن‌ها اعتراض می‎کنند آ‌ن‌ها می‎گویند، “شما حق حرف‌زدن ندارید. ما حزب‌الله، ارتش خدا هستیم .. سه روز بعد نیروهای ژاندارمری توانستند جسد حمید را از قنات‌های خارج از شهر پیدا کنند. …. جای شکنجه بر تمام بدن او هویدا بود. اعضای بدن او مثله و تمام بدنش با سیگار سوزانده شده بود. یک چشمش را در آورده بودند و تمام پشتش چاقو چاقو شده بود.» وقتی من از زندان آزاد شدم از اینکه شنیدم نام من نیز در آن لیست بود وحشت کردم. با شنیدن این خبر من و خانواده‎ام تشخیص دادیم که بازگشت من به شهر محل سکونتم جهرم صلاح نیست. میترا پس از نقل مکان خانواده‌اش به تهران از جایی که او و دیگران به خاطر تهدیدات انجام شده در آن پنهان شده بودند به تهران رفت، در آنجا نمی‌توانست به مدرسه برود چون تمام پرونده‌های مدارس افرادی که تحت تعقیب بودن جمع شده بود و برای گرفتن آن باید دم به تله داده میشد و به سپاه پاسداران مراجعه می‌کردند. فرد دیگر صولت شیخ‌نیا، کسی که به فتوای آیت‌الهی امام جمعه جهرم، خودش و اموال خودش و خانواده‌اش حلال شده بود در زمان بازداشتش، در شهادت خود نزد عدالت برای ایران در همین رابطه گروه قنات که شاهد عینی بوده، گفته:…بشارتی نام مشهور دیگری از عوامل جنایت‌های آن سال‌ها است. دختر خواهرش با ما زندان بود. فامیلش یادم نیست. خودش از دایی‌اش می‌گفت. همان موقع یکی از بچه‌های جهرم را تکه تکه کرده بودند، به نام حمید غفوری که جنازه‌اش را به خانواده‌اش تحویل می‌دهند. ازشان می‌خواهند که در باغچه‌ خانه‌شان آن تکه‌ها را چال کنند. در جریان کشته‌شدن او، بچه‌ خواهر بشارتی گفت که دایی من دست داشت و یکی از عوامل کشتن حمید غفوری بود. می‌گفت که بچه‌ها را توی قنات می‌انداخته… ابراهیم رحمانیان نیز که اهل جهرم است و از فعالان سیاسی چپ این شهر در آن زمان بود نزد عدالت برای ایران چنین شهادت می‌دهد: ویدیو. منوچهر هنری در زمان قتل، ۱۷ ساله و دانش‌آموز بوده است. شاهد دیگری میگوید ‌‎اون زمان، ۹-۸ ساله بودم. هوا تاریک میشد هیچکس بیرون نمی موند یا وقتی در میزدن کسی جرات نمی کرد در باز کند. یه اصطلاح دیگه هم خیلی کاربرد داشت اون زمان، گُوْ چاه یا همان گاو چاه. همون چاه عمیق. قربانی را داخلش می انداختن و یک لاستیک پرت میکردن روی آب برای نشانه. روزنامه “انقلاب اسلامی در هجرت” منتشره در پاریس به مدیرمسئولی ابوالحسن بنی‌صدر در شماره ۲ اردیبهشت ۱۳۶۲ می‎نویسد که جسد ۶۰ زندانی سیاسی در قنات‌های جهرم کشف شده است. در این مطلب آمده که موسوی اردبیلی در خطبه‌های نماز جمعه اشاره‌ای به پرونده جهرم و تخلفاتی که در این شهر انجام شده کرده است. یکی دیگر از شاهدان می‌گوید که غیر از این شیوه‌های ترور عریان، اشکال دیگر سرکوب هم بود؛ تصفیه‌ها و اخراج‌ها: «یک کمیته تشکیل شده بود در سال ١٣۵٩، از علی‌محمد بشارتی، ابراهیم جمالی، آتشی، نصرالله میمنه، حاج مهربان و رئیس وقت سپاه پاسدارن به نام «کمیته تصفیه شهر جهرم» که در اطلاعیه‌هاشان اسامی تصفیه‌شدگان را اعلام می‌کردند و آن را به در و دیوار شهر می‌زدند. بدون این‌که دلیل این اخراج‌ها را روشن کنند. اگر هم کسی مسئله را دنبال می‌کرد، پاسخ می‌شنید: “خودت بگو چه کار کرده‌ای که باعث اخراجت شده.” بیشترین تصفیه در آموزش و پرورش بود. در شغل‌های دیگر هم بود.» در ماه‌های آغازین سال ۱۳۶۰، به دلیل مراجعات و ارسال نامه‌های مکرر خانواده‌های زندانیان سیاسی زندان‌های رژیم اسلامی به نمایندگان مجلس و طرح موضوع بدرفتاری و شکنجه زندانیان، هیئتی از سوی خمینی برای بازدید و بررسی این موضوع به زندان‌های تهران ارسال شد. علی‌محمد بشارتی که در آن زمان نماینده جهرم در طویله شورای اسلامی بود، به عنوان نماینده قوه مقننه در این هیئت انتخاب شد. در نتیجه بررسی این هیئت آمده بود: «نظام حاکم بر بازجویی و بازپرسی دادگاه‌ها و زندان‌های ما به هیچ وجه مبتنی بر شکنجه نیست و اگر موارد معدودی نیز دیده شده به طور استثنایی و از سوی افراد غیر مسئول بوده است و اتهام وارده به روش بازجویی و بازپرسی از طرف یکی از مقامات کشور به هیچ وجه صحیح نمی‌باشد.»حال آن‌ که شهادت شاهدان جان‌به‌دربرده از آن سال‌ها و خانواده آنها، خاطرات و روایت‌های منتشرشده کاملا مغایر ادعای این هیئت است. سازمان عفو بین‌الملل در بخش ایران گزارشی با نام «شکنجه در دهه هشتاد» درباره شکنجه‌های رایج سال‌های اولیه پس از انقلاب می‌نویسد: «… شایع‌ترین شیوه‌های شکنجه که برای عفو بین‌الملل تشریح شده‌ است، شامل شلاق زدن با کابل بر تمام قسمت‌های بدن زندانی در حالی که او از ناحیه مچ دست آویزان است و یا کف پا در حالی که به تخت بسته شده است. شیوه‌های دیگر شامل سوزاندن با سیگار و اتو، شوک الکتریکی، باز کردن جریان آب با فشار به طرف زندانی و اعدام‌های ساختگی گزارش شده است….» بعد از قتل منوچهر هنری هفده ساله، پدر وی جعفر هنری که با حقوق آشنا بودتلاشهایی کرد که آن شیوه های سرکوب عوض شد. سردمداران فکر کردند شیوه های رسوای ترور دیگر به سودشان نیست. برای مجازات مخالفان و دگراندیشان آنها به روشهای «قانونی» محاکمه در دادگاه های شرع روی آوردند. این بار امام جمعه لحنش را بنا به مصلحت روز عوض کرد و در نمازجمعه خطاب به حزب الله گفت: تا وقتی به شما دستور داده نشده، دیگر کسی را در خیابان نکشید. اگر منافق یا کمونیستی را جائی دیدید، او را دستگیر کنید و تحویل سپاه بدهید. سپاه خودش آنها را اعدام می کند. «آیین‌نامه تعیین مصادیق البسه و آرایش‌های غیر مجاز» در زمانی که علی‌محمد بشارتی وزیر کشور بود به تصویب رسید. بسیاری از مواد این آیین‌نامه از مصادیق بارز تبعیض و تحدید آزادی‌های فردی و اجتماعی به شمار می‌آید و بشارتی باید در قبال تصویب آن به مجلس پاسخگو باشد. برای مثال در بخشی از این آیین‌نامه ذیل «مصادیق غیر مجاز در واردات، تولید، توزیع و فروش انواع البسه آمده است:«… لباس‌هایی که آلات موسیقی مانند گیتار، ویولون، شیپور و چنگ و امثالهم روی آنها چاپ، گلدوزی، تکه‌دوزی، بافته، نصب و یا الصاق شده باشد. لباس‌هایی که روی آنها تصاویر فکاهی و پوچ و بی‌معنا مانند کفش سوراخ‌شده که انگشت شصت از آن بیرون آمده باشد، تصاویر آدم‌های معتاد چاپ، گلدوزی، تکه‌دوزی، نصب و یا الصاق شده باشد. لباس‌هایی که روی آنها عبارات عاشقانه و مبتذل مانند مرا ببوس، دوستت دارم و الفاظ و کلمات مشابه چاپ، گلدوزی، تکه‌دوزی، بافته، نصب و یا الصاق شده باشد….» تا آنجا که ثبت شده است اسامی آمران و عاملان گروه ۱۵ خرداد و گروه قنات به این شکل است: علی محمد بشارتی، حسین آیت اللهی، حاج مهربان ، حاج پرنیان و نصراله میمنه که از سازمان دهندگان جنایت در جهرم بودند و این افراد مجری قتلها بودند: کریم یعقوبی/ جواد رحمانی/ جلال عباس زاده/ جمال عباس زاده/ شکرالله نمدچی/ مسعود رحمانیان ( فرزند حاج محمد حسن )/ محمد رحمانیان/ مصطفی رحمانیان/ حاج ابوطالب رحمانیان ( هر سه پسران حاج باشی ) / حسین رحمانیان ( فرزند احمد)/ محمد نوروزی ( ممد گلو ) / مندیل حاج دلاور/ علی زارعیان ملقب به علی پناه/ حسنعلی پرنیان/ هادی فرزند حمزه/ علی محمد شادمند/ جواد شادمند. این ویدیو هم به پایان خودش رسید. این را از من به یاد داشته باشید، وقتی رژیم علیه مردم دستگیر شده شایعه پخش میکند، در حال خاک کردن شعور شما و تشدید خنثی بودن شماست، به یاد داشته باشید تمام کسانی که با رژیم هستند و به خارج مرزها صادر شده‌اند و با دلایل روشن هنوز از عملکرد رژیم دفاع میکنند، برای از بین بردن اعتماد بین مردم است. کسانی هم هستند که تایید نمیکنند اما چیزهایی را هم که باید بگویند نمی‌گویند. به یاد داشته باشیم که یک فرد ضد رژیم نمی‌تواند و نباید حامی دیکتاتوری با هر توجیهی باشد.، در هر جای دنیا که هستید ، شاد و تندرست و حقجو باشید، تا درودی دیگر بدرود 00:00 داستان‌های گروه قنات جهرم 03:07 زنان تن فروش، بهاییان، همجنسگرایان و مخالفین سیاسی قربانیان گروه قنات 06:19 علی محمد بشارتی جهرمی کیست؟ 08:02 سرنوشت گلی و محمد یا ممد گلو قبل و بعد گروه قنات 10:02 دلایل وحشی‌گری گروه قنات 10:44 بشارتی، کمونیست‌ها، قاسملو، فداییان و داستان خوردن جگر با شراب 11:15 تشکیل گروه 15 خرداد و همجنسگراها 13:12 حسین آیت‌الهی، بشارتی و حزب‌الهی‌ها موسسان گروه قنات و ۱۵ خرداد 14:11 داستان کشتن یک دیوانه، عوض گنا 15:50 لایحه قنات، قرائتی و شعله سعدی 17:59 اولین سری قتل‌های سیاسی 18:47 مراسم گروه قنات و نصرالله میمنه 20:14 داستان میترا لاگر و گروه قنات و سپاه پاسداران 20:00 داستان صولت شیخ‌نیا، عدالت برای ایران و گروه قنات جهرم 25:03 داستان ابراهیم رحمانیان و گروه قنات. و منوچهر هنری 31:39 ماجرای گو چاه یا گاو چاه جهرم و گروه قنات 32::17 روزنامه انقلاب اسلامی در هجرت ابوالحسن بنی‌صدر و موسوی اردبیلی 32:53 ترورهای عریان، علی محمد بشارتی، ابراهیم جمالی، آتشی، حاج مهربان 33:40 شورای بررسی زندان‌ها 35:14 عفو بین الملل و شکنجه‌های دهه اول انقلاب 36:22 جعفر هنری و تبدیل کشتار عریان به قانون کشتار 37:10 داستانی از شکل گیری آیین‌نامه‌ای در مجاورت حجاب اجباری 38:39 اسامی آمران و عاملان جنایت گروه قنات جهرم 40:28 عصمت وطن‌پرست و گروه قنات جهرم instagram: https://www.instagram.com/hami4ir/ Twitter: https://twitter.com/IrHamid Facebook: https://www.facebook.com/hamidg/ Clubhouse: https://www.clubhouse.com/@hami.nami?utm_medium=ch_profile&utm_campaign=5aC-ylKM5EuWBXp4M0HeqA-192156 Reddit: reddit.com/useRevelationsC/ https://gaho-bi-gah.blogspot.com/2022/08/2.html
کلمات کلیدی: #RevelationsC #گروه_قنات #همجنسگرا #زنان_تن_فروش #کمونیست #حجاب_اجباری #مخالفین_سیاسی #ممد_گلو #علی_محمد_بشارتی_جهرمی #حسین_آیت_الهی #لایحه_قنات #قرائتی_و_شعله_سعدی #قتلهای_سیاسی #عفو_بین_الملل_و_شکنجه #ابوالحسن_بنی_صدر_روزنامه Revelations Team,موسسان سپاه پاسداران انقلاب,غسالخانه قبرستان,زمین‌های کشاورزی جهرم,قتل بهاییان,قتل مخالفین سیاسی,قتل زنان تن‌فروش,قتل همجنسگرایان,خدای سال ۶۰,میرحسین موسوی و اکبر هاشمی رفسنجانی,گروه قنات جهرم,حسین آیت الهی و بشارتی و نصراله میمنه,عصمت وطن پرست,آمران و عاملان شر قسمت دوم,حجاب اجباری,زندان‌های تهران,کمیته تصفیه شهر جهرم,حاج مهربان و رئیس وقت سپاه پاسدارن,قتل دانش‌آموز ۱۷ ساله,سپیده رشنو,مادران دادخواه,کشته های آبان,گروه 15 خرداد
submitted by RevelationsC to u/RevelationsC [link] [comments]

موساد اسرائیل، ترور سازمان یافته (1) تمام اطلاعات قبل از موساد تا به الآن


https://www.youtube.com/watch?v=d-dpoNm57iI اقتصاد اسراییل از گذشته تا حال https://youtu.be/xV7Q1TdiKLU اگر شما دشمن اسرائیل هستید، هر کجا که باشید شما را پیدا کرده و می کشیم. این پیام واقعاً در سراسر جهان شنیده شده است. اشتباهات گاه و بیگاه تنها باعث افزایش شهرت تهاجمی و بی رحمانه موساد شده است بازدارندگی همان قدر مهم است که هدف از اقدامات خصمانه خاص است. دو نظام حقوقی مجزا در اسرائیل به وجود آمده است - یکی برای شهروندان عادی و دیگری برای جامعه اطلاعاتی و تشکیلات دفاعی. سیستم اخیر، با اشاره سر و چشمک دولت، ترورهای بسیار مشکل‌ساز، بدون نظارت پارلمانی یا عمومی را که منجر به از دست دادن جان بسیاری از افراد بی‌گناه می‌شود، مجاز دانسته است. از سوی دیگر، سلاح ترور، بر اساس اطلاعات است. درود و سلام حامی هستم با بخش اول از مجموعه موساد اسراییل، ترور سازمان یافته. همین ابتدا میگم که بدی یک چیز به معنی خوب بودن طرف مقابلش نیست. به تعبیری رژیم فعلی و موقت جمهوری اسلامی در این دنیا رژیمی است خونخوار که باید سرنگون شود و ما مردم ایران کمر به آن بسته‌ایم چون راه دیگری برای آزادی و سرافرازی ملت ایران نبوده، نیست و نخواهد بود. این مجموعه بر اساس ورژن اصلی کتابی چون برخیز و اول تو بکش و منابعی دیگر تهیه شده و میشود. چون ترجمه فارسی این مطالب حتی در یک پارگراف چینش کلمات را بهم ریخته است و کم و زیاد کرده است. لایک، کامنت و عضویت در کانال را به خاطر داشته باشید. این ترورها همه توسط گروه های کوچک و بسته انجام نشد. هرچه پیچیده‌تر می‌شدند، افراد بیشتری در آن شرکت می‌کردند – گاهی به صدها نفر می‌رسید که اکثریت آنها زیر بیست و پنج سال سن داشتند. گاهی این جوانان با فرماندهان خود به ملاقات نخست وزیر می آیند - تنها کسی که مجاز به دادن چراغ سبز یک ترور است - تا عملیات را توضیح دهند و تایید نهایی را بگیرند. احتمالاچنین انجمن‌هایی که اکثر شرکت‌کنندگانی که در آن از مرگ کسی دفاع می‌کنند زیر سی سال سن دارند، منحصر به اسرائیل است. برخی از افسران رده پایین درگیر در این جلسات در طول سال ها پیشرفت کرده و به رهبران ملی و حتی خود نخست وزیر تبدیل شده اند. از زمانی که در عملیات‌های ضربتی شرکت کرده‌اند، چه آثاری بر روی آنها نقش بسته است؟ایالات متحده جمع آوری اطلاعات و ترور را به عهده گرفته است. تکنیک‌هایی که در اسرائیل به‌عنوان یک الگو توسعه یافت، و پس از یازده سپتامبر و تصمیم بوش برای راه‌اندازی کمپین کشتارهای هدفمند علیه القاعده، برخی از این روش‌ها را به سیستم‌های اطلاعاتی و جنگ علیه تروریسم خود پیوند زد. سیستم‌های فرماندهی و کنترل، اتاق‌های جنگ، روش‌های جمع‌آوری اطلاعات و فناوری هواپیماهای بدون خلبان یا هواپیماهای بدون سرنشین که اکنون در خدمت آمریکایی‌ها و متحدانشان هستند، همگی تا حد زیادی در اسرائیل توسعه یافتند. در خون و آتش در 7 مهر 1323 دیوید شومرون در تاریکی خیابان سنت جورج، نه چندان دور از کلیسای رومانیایی در اورشلیم پنهان شد. یک ساختمان کلیسا به عنوان اسکان افسران توسط مقامات بریتانیایی حاکم بر فلسطین استفاده می شد و شمرون منتظر بود تا یکی از آن افسران، مردی به نام توماس جیمز ویلکین، آنجا را ترک کند. ویلکین دستیار سرپرست در بخش تحقیقات جنایی پلیس فلسطین بود، دپارتمان (CID) قیمومیت بریتانیا برای فلسطین، و او در کار خود بسیار خوب بود، به ويژه در آن بخشي كه بايد در گروه‌هاي زيرزميني يهودي‌ها نفوذ و آنها را مختل میكرد. ویلکین پرخاشگر و در عین حال فوق‌العاده صبور و محاسبه‌گر، به زبان عبری صحبت می‌کرد و پس از سیزده سال خدمت در فلسطین، شبکه گسترده‌ای از خبرچین‌ها داشت. به لطف اطلاعاتی که آنها ارائه کردند، مبارزان زیرزمینی دستگیر شدند، انبارهای اسلحه آنها ضبط شد و عملیات برنامه ریزی شده آنها، با هدف وادار کردن انگلیسی ها به ترک فلسطین، خنثی شد. به همین دلیل شمرون قصد کشتن او را داشت شومرون و شریک آن شب، یاکوف بانای (با نام رمز مازال به معنی خوش شانس")، عاملان لحی، رادیکال ترین جنبش های زیرزمینی صهیونیستی بودند که در اوایل دهه 1940 با بریتانیا می جنگیدند. اگرچه Lehi مخفف عبارت عبری «رزمندگان اسرائیل» بود، بریتانیایی‌ها آن را یک سازمان تروریستی می‌دانستند و از آن به‌عنوان باند استرن (Stern Gang) یاد می‌کردند. همانطور که اسحاق شامیر، رئیس عملیات لحی که بعدها نخست‌وزیر اسرائیل شد، آن را نامید، استرن و پیروان گروه کوچکش از ترورها و بمب‌گذاری‌های هدفمند استفاده کردند - کارزار "ترور شخصی". ویلکین می دانست که او یک هدف است. لحی قبلاً سعی کرده بود او و رئیسش جفری مورتون را چند سال قبل در اولین عملیات ناشیانه خود بکشند، در 30 دی 1320، قاتلان بمب هایی را بر روی پشت بام و داخل ساختمان 8 خیابان یائل در تل آویو کار گذاشتند. به جای آنها سه افسر پلیس را کشتند - دو یهودی و یک انگلیسی - که قبل از ویلکین و مورتون وارد تله شدن. بعدها مورتون پس از مجروح شدن در یک سو قصد از فلسطین گریخت - آن حمله به تلافی کشته شدن آوراهام استرن بنیانگذار لحی با شلیک گلوله بود. هيچ‌كدام از اين اتفاقات، كي چه كسي را كشت و با چه دستوري، براي شومرون مطرح نبود. انگلیسی‌ها سرزمینی را که صهیونیست‌ها به حق از آن خود می‌دانستند، اشغال کردند - این چیزی بود که اهمیت داشت و شامیر حکم اعدام ویلکین را صادر کرده بود. برای شومرون و همراهانش، ویلکین یک شخص نبود، بلکه یک هدف برجسته و با ارزش بود. شومرون چندین دهه بعد گفت: «ما آنقدر مشغله داشتیم و گرسنه بودیم که نمی‌توانستیم به بریتانیا و خانواده‌هایشان فکر کنیم. پس از کشف اینکه ویلکین در گوشه‌ای از کلیسای رومانیایی زندگی می کند، قاتلان ماموریت خود را آغاز کردند. شمرون و بنای هفت تیر و نارنجک دستی در جیب داشتند. ماموران دیگر Lehi در اطراف بودند، بطور هوشمندانه‌ای کت و شلوار و کلاه پوشیده بودند تا شبیه انگلیسی ها شوند. ویلکین اقامتگاه افسران را در کلیسا ترک کرد و به سمت مرکز CID در مجتمع روسیه، جایی که مظنونان زیرزمینی نگهداری می شدند و مورد بازجویی قرار می گرفتند راه افتاد. مثل همیشه محتاط بود، در حالی که راه می رفت خیابان را زیر نظر داشت و همیشه یک دستش را در جیبش نگه می داشت. وقتی از گوشه خیابان سنت جورج و میا شریم می گذشت، جوانی که بیرون خواربار فروشی محله نشسته بود، بلند شد و کلاهش را انداخت. این سیگنال بود و دو قاتل شروع به راه رفتن به سمت ویلکین کردند و او را بر اساس عکس هایی که بررسی کرده بودند شناسایی کردند. شومرون و بنای اجازه دادند او بگذرد و رِوُلْوِرشان را در میان نخلها در دست گرفته بودند. سپس چرخیدند و بیرون کشیدند. شمرون به یاد می گفت: «قبل از اینکه ما این کار را انجام دهیم، مازال [بنای] گفت: «اجازه بده من اول شلیک کنم».اما وقتی او را دیدیم، نتوانستم خودم را کنترل کنم و من اول شلیک کردم.» آنها بنای و شمرون چهارده بار شلیک کردند. یازده تا از آن گلوله ها به ویلکین اصابت کرد. شومرون گفت: «او ابتدا موفق شد بچرخد و تپانچه‌اش را بکشد، اما سپس با صورت به زمین افتاد. از پیشانی او خون فواره میزد. صحنه زیبایی نبود.» شومرون و یاکوف بنای به داخل تاریکی برگشتند و با تاکسیی که عضو دیگر لحی در آن منتظرشان بود به راه افتادند. شمرون میگفت تنها چیزی که اذیتم کرد این بود که فراموش کردیم کیف اسناد همراهش را برداریم، به غیر از آن، «من هیچ چیز، حتی اندکی احساس گناه نداشتم. ما معتقد بودیم که هر چه تابوت‌های بیشتری به لندن برسد، روز آزادی نزدیک‌تر می‌شود.» این ایده که بازگشت قوم اسرائیل به سرزمین اسرائیل تنها با زور می تواند حاصل شود، با استرن و رفقای لحی او متولد نشد. ریشه‌های این استراتژی را می‌توان در هشت مردی جستجو کرد که در یک خانه تک اتاقه خفقان آور مشرف به بیشه درختان پرتقال جمع شده بودند، یافا در 6 مهر 1286، دقیقاً سی و هفت سال قبل از فوران خون از سر ویلکین، زمانی که فلسطین هنوز بخشی از امپراتوری عثمانی ترکیه بود. این آپارتمان توسط اسحاق بن زوی، یک جوان روس که در اوایل همان سال به فلسطین عثمانی مهاجرت کرده بود، اجاره شد. مانند دیگرانی که در آن شب در خانه‌اش بودند - همه مهاجران امپراتوری روسیه، روی یک تشک حصیری که روی کف اتاق پهن شده بود زیر نور شمع نشسته بودند - او یک صهیونیستی متعهد بود ، بخشی از فرقه‌ای پراکنده که زمانی تهدید کرده بود که جنبشی را برپا خواهد کرد. صهیونیسم به عنوان یک ایدئولوژی سیاسی در سال 1896 زمانی که روزنامه نگار یهودی وین، تئودور هرتسل، (دولت یهودی) را منتشر کرد، پایه گذاری شد. او در حین پوشش خبری محاکمه آلفرد دریفوس، افسر ارتش یهودی در پاریس که به ناحق به خیانت متهم و محکوم شده بود، به شدت متاثر شده بود. هرتسل در کتاب خود استدلال کرد که یهودی ستیزی عمیقاً ریشه دوانده است فرهنگ اروپایی این است که یهودیان تنها در یک دولت-ملت خودشان می توانند به آزادی و امنیت واقعی دست یابند. بیشتر نخبگان یهودی اروپای غربی، که توانسته بودند زندگی راحت را برای خود رقم بزنند، ایده های هرتسل را پس زدند. اما ایده‌های او در میان یهودیان فقیر و کارگر اروپای شرقی که متحمل قتل‌عام‌های مکرر و سرکوب مداوم شدند و برخی از آنها با همسو شدن با قیام‌های چپ به آن پاسخ دادند، طنین‌انداز شد. هرتسل خود فلسطین، سرزمین اجدادی یهودیان را مکان ایده آل برای کشور یهودی آینده میدانست، اما او معتقد بود که اگر یک ملت یهودی بخواهد در صلح به بقای خود ادامه دهد، هرگونه حل و فصل در آنجا باید به طور عمدی و با ظرافت از طریق مجاری دیپلماتیک مناسب و با تحریم های بین المللی انجام شود. دیدگاه هرتزل به عنوان صهیونیسم سیاسی شناخته شد. از سوی دیگر، بن زوی و هفت رفیقش مانند بسیاری دیگر از یهودیان روسیه - صهیونیست های عملگرا بودند. آنها به جای اینکه منتظر بمانند تا بقیه دنیا به آنها خانه بدهند، به ایجاد یک خانه اعتقاد داشتند - رفتن به فلسطین، کار کردن روی زمین، شکوفا کردن صحرا. آنها آنچه را که فکر می کردند حقشان است می گرفتند و از آنچه گرفته بودند دفاع می کردند. این امر صهیونیست‌های عملگرا را در درگیری فوری با اکثر یهودیانی که قبلاً در فلسطین زندگی می‌کردند، قرار داد. آنها به عنوان یک اقلیت کوچک در یک سرزمین عربی که بسیاری از آنها دستفروش و علمای مذهبی و کارگزاران تحت رژیم عثمانی بودند ترجیح می‌دادند که کم‌رنگ باشند. این یهودیان مستقر فلسطینی از طریق فرمانبرداری و سازش و رشوه، توانسته بودند آرامش نسبی و میزانی از امنیت را برای خود بخرند. اما بن زوی و دیگر تازه واردان از شرایطی که یهودیان هموطنشان تحمل می کردند، وحشت زده بودند. بسیاری از آنها در فقر مطلق زندگی می کردند و هیچ وسیله ای برای دفاع از خود نداشتند، که کاملاً در زیر سایه بخشش و منت اکثریت عرب و مقامات بدخواه امپراتوری فاسد عثمانی بود. گروه‌های اوباش عرب به شهرک‌های یهودی‌نشین حمله کردند و به ندرت عواقبی به همراه داشتند. بدتر از آن، همانطور که بن زوی و دیگران دیدند، همان شهرک‌ها دفاع خود را به نگهبانان عرب سپرده بودند - که به نوبه خود گاهی با گروه‌های مهاجم همکاری می‌کردند. بن زوی و دوستانش این وضعیت را ناپایدار و غیرقابل تحمل یافتند. برخی از اعضای سابق جنبش‌های انقلابی چپ روسیه با الهام از اراده مردم (Narodnaya Volya)، که یک جنبش چریکی تهاجمی ضد تزاری بودند که از تاکتیک‌هایی چون ترور، استفاده می‌کردند. برخی از این انقلابیون سوسیالیست، سوسیال دمکرات‌ها و لیبرال‌ها که از انقلاب نافرجام 1905 در روسیه ناامید شده بودند، که در نهایت اصلاحات حداقلی در قانون اساسی ایجاد کرد، به فلسطین عثمانی نقل مکان کردند تا یک کشور یهودی را مجدداً تأسیس کنند. همه آنها به شدت فقیر بودند، به سختی می زیستند، از شغل معلمی یا کار یدی در مزارع و باغات پرتقال پول درمی آوردند و اغلب گرسنه بودند. اما آنها صهیونیست های مغرور بودند. اگر قرار بود ملتی بسازند، ابتدا باید از خود دفاع می کردند. بنابراین آنها دو به دو و به تنهایی در خیابان های یافا پیش رفتند و راهی جلسه مخفیانه در آپارتمان بن زوی شدند. در آن شب، آن هشت نفر اولین نیروی جنگی عبری عصر مدرن را تشکیل دادند. آنها حکم کردند که از آن پس همه چیز با تصویر یهودی ضعیف و تحت آزار و اذیت در سراسر جهان متفاوت خواهد بود. فقط میبایست یهودیان از یهودیان در فلسطین دفاع می کردند. آنها ارتش نوپای خود را به نام یکی از رهبران شورش بزرگ یهودیان علیه امپراتوری روم در قرن اول، بار گیورا نامیدند. آنها بر روی پرچم خود به آن شورش باستانی ادای احترام کردند و آینده خود را پیش بینی کردند. در آن نوشته شده بود: «یهوده در خون و آتش افتاد. «یهوده در خون و آتش قیام خواهد کرد.» یهودیه واقعاً قیام کرد و بن زوی روزی دومین رئیس جمهور ملت یهود شد. اما قبل از آن آتش و خون بسیار وجود خواهد داشت.

این بخش را همینجا به پایان میرسونم، منتظر قسمت های بعدی این مجموعه باشید. در هرجای دنیا که هستید، شاد و سلامت و حقجو باشید. تا درودی دیگر بدرود.

00:00 عاقبت دشمنان اسراییل 01:56 چگونگی ترورهای اسراییل 03:47 چگونگی ترور توماس جیمز ویلکین توسط شومرون و بنای، لحی 09:48 ایده بازگشت یهودیان به سرزمین موعود

10:28 نقش یهودیان روسیه در شکل گیری جوخه ترور قبل از موساد و دلایل آن

instagram: https://www.instagram.com/hami4i Twitter: https://twitter.com/IrHamid Facebook: https://www.facebook.com/hamidg/ Clubhouse: https://www.clubhouse.com/@hami.nami?utm\_medium=ch\_profile&utm\_campaign=5aC-ylKM5EuWBXp4M0HeqA-192156 Reddit: reddit.com/useRevelationsC/ کلمات کلیدی: رئیس جمهور ملت یهود,RevelationsC,شورش بزرگ یهودیان,Mossad Israel,استخدام کارمند اطلاعاتی موساد,سازمان جاسوسی اسرائیل,مخوف‌ترین سازمان اطلاعاتی جهان,اسحاق بن زوی رییس‌جمهور اسراییل,رزمندگان اسرائیل لحی,یهودیان در اسراییل,جنبش چریکی,شهرک های یهودی نشین,علمای مذهبی صهیونیست,گروه های اوباش عرب,دولت یهود تئودور هرتسل,اسحاق بن زوی,بازگشت قوم اسرائیل,یاکوف بانای,ترور سازمان یافته موساد,سنت جورج اسراییل,بمب گذاری های هدفمند,باند استرن stern gang,فلسطین اشغالی #RevelationsTeam #موساد_اسراییل #ترورهای_موساد_اسرائیل #ترورسازمان_یافته #کتاب_برخیزواول_توبکش #ملاقات_نخست_وزیر #عملیاتهای_ضربتی #دیویدشومرون #توماس_جیمزویلکین #یاکوف_بنای_خوش_شانش #عاملان_و_بنیاگذار_لحی #نخست_وزیر_اسرائیل #اسحاق_شمیر #جفری_مورتون #بن_زوی #یهودیان_فلسطین
submitted by RevelationsC to u/RevelationsC [link] [comments]

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت دبي المدينة العالمية انترناشيونال سيتي 0581781705

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت دبي المدينة العالمية انترناشيونال سيتي

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت دبي المدينة العالمية انترناشيونال سيتي يعد التشغيل غير السليم لمكيف الهواء المنفصل من أكثر المشاكل شيوعًا. إذا كان مكيف الهواء الخاص بك قيد التشغيل، فتأكد من إغلاق نوافذ منزلك وأبوابه الخارجية. مع مكيفات الهواء المركزية، تعمل مجاري الهواء على عزل منزلك عن باقي منزلك قدر الإمكان. بهذه الطريقة يمكنك صيانتها لأطول فترة ممكنة ونحن نعلم أن تكييف الهواء المنفصل المركزي يلعب الآن دورًا رئيسيًا في جميع منازلنا، وخاصة في ام القيوين، كما نعلم جميعًا، الإمارات العربية المتحدة، حيث الإمارات العربية المتحدة كبيرة. من السنة. هناك درجات حرارة عالية في جزء من الوقت، لذا فإن مشكلة تكييف الهواء هي جوهر السباكة في منزلك لأننا نعرف مدى أهميتها، فنحن نوفر لك تركيب وتصليح وصيانة تكييف مركزي - سبليت - السباكة في ام القيوين، دعنا نتعرف على جميع التفاصيل المتعلقة بالخدمة أدناه.

المشاكل الشائعة التي تحدث للمكيفات مركزية - سبلت - دكت:

يتساءل الكثير من الناس عن المشاكل الشائعة مع مكيفات الهواء المركزية التي يعاني منها الكثيرون وتحدث بسبب التركيب وتصليح وصيانة غير الصحيح أو الصيانة غير الكافية.
يمكن أن يؤدي تركيب وتصليح وصيانة مكيفات الهواء المركزية بشكل غير صحيح إلى تسرب في مجاري الهواء وتقليل تدفق الهواء.
في كثير من الأحيان، لا تفي شحنة غاز التبريد (كمية غاز التبريد في النظام) بمواصفات الشركة المصنعة، وإذا لم يتم تنفيذ شحن غاز التبريد المناسب أثناء التثبيت، فقد يتعرض أداء وكفاءة الجهاز للخطر.
غالبًا ما يكون غير المحترفين غير قادرين على حل مشاكل خدمة تكييف الهواء المركزية وتقسيم الشقة، في الواقع هم ببساطة غير مؤهلين للقيام بالمهمة، مما يؤدي إلى تفاقم المشكلة، لذلك يجب عليك الاتصال بنا على الفور للحصول على خدمتنا. جميع أعمال الصيانة والتركيب وتصليح وصيانة المتعلقة بخدمات التكييف المركزي ذات الصلة - سبليت - مسطّح بشكل إبداعي

ما هي المشاكل الشائعة التي تحدث للمكيفات مركزية - سبلت - دكت:

هناك العديد من المشكلات التي تؤثر على مكيفات الهواء المركزية يجب معرفتها حتى نتمكن من اتخاذ الخطوات اللازمة عند حدوث مشكلة وضمان عدم تفاقمها:

تسربات المبردات:

إذا كان مكيف الهواء الخاص بك منخفضًا في مادة التبريد، فقد تم شحنه بأقل من اللازم أو تم تسريبه في وقت التثبيت، على سبيل المثال، في حالة حدوث تسرب، يجب على فني مدرب إصلاح أي تسرب، وعند الانتهاء، يتم شحن مكيف الهواء بشكل صحيح بمادة التبريد، وعليك أن تتذكر أن أداء وكفاءة مكيف الهواء الخاص بك يكون أعلى عندما يكون شحن غاز التبريد مطابقًا لمواصفات الشركة المصنعة تمامًا ولا يوجد شحن زائد. يمكن أن يكون تسرب غاز التبريد ضارًا أيضًا بالبيئة.

صيانة غير كافية:

قد يكون السبب الرئيسي للمشاكل والأعطال هو اتساخ الفلاتر ولفائف مكيف الهواء، وعدم عمل مكيف الهواء بشكل صحيح، والفشل المحتمل لمكونات مكيف الهواء الرئيسية.

فشل التحكم الكهربائي:

يمكن أن تفشل أدوات التحكم المتعلقة بمكيف الهواء، خاصة إذا تم تشغيل وإيقاف تشغيل التكييف بشكل متكرر، حيث أن تآكل الأسلاك يمثل أيضًا مشكلة في العديد من الأنظمة، لتجنب أي مشاكل، يجب فحص التوصيلات الكهربائية بانتظام عن طريق الاتصال بخدمتنا والاتصال والحفاظ على القهوة الفاصوليا بانتظام.

مشاكل الاستشعار:

تحتوي القناة المركزية المنقسمة على مستشعر حرارة موجود خلف لوحة التحكم وتتمثل مهمتها في قياس درجة حرارة الهواء الداخل إلى المبخر. إذا تمت إزالة المستشعر من موضعه، فقد يدور مكيف الهواء بشكل مستمر أو متقطع. اقترب من الملف دون لمسه ؛ يتم تعديل موضعه عن طريق ثني الأسلاك التي تمسكه بعناية.

مشاكل الصرف:

عندما يكون الجو رطبًا بالخارج، فإن التحقق مما إذا كان مكيف الهواء ذي القنوات المركزية هو خدمتنا المستمرة، لذلك لدينا العديد من الحلول لك، ستعرف عندما تتواصل مع شركة خدمة التكييف المركزي - سبليت - خطوط الأنابيب في ام القيوين.

فلاتر مكيفات مركزية - سبلت - دكت الهواء:

تعد صيانة فلتر مكيف الهواء المركزي من أهم مهام الصيانة لضمان التنظيف الفعال اليومي لمرشح مكيف الهواء.يمكن للفلتر المسدود والمتسخ أن يعيق تدفق الهواء الطبيعي ويقلل بشكل كبير من كفاءة مكيف الهواء المنفصل المركزي، و بسبب العائق مع تدفق الهواء الطبيعي، يمكن للهواء الذي يمر عبر الفلتر أن يحمل الأوساخ مباشرة إلى ملف المبخر، مما يضعف قدرة مكيف الهواء على امتصاص درجة الحرارة. يمكن أن يؤدي استبدال المرشحات المتسخة والانسداد بأخرى نظيفة إلى تقليل استهلاك طاقة مكيف الهواء بنسبة 5 إلى 15 بالمائة.
بعض أنواع المرشحات قابلة لإعادة الاستخدام، أي يمكن استبدالها بفلاتر أخرى، وهي تأتي في مجموعة متنوعة من الأنواع والإمكانيات، فقط اتصل بنا واطلب من ممثل خدمة العملاء الرد عليك لطلب تفاصيل المهمة، ثم إضافة إرسال ممثل إلى فحص واستكشاف أعطال مكيف الهواء المنفصل وإصلاحه، ثم جهز قطع الغيار المناسبة لبدء المهمة في أسرع وقت ممكن.
يمكنكم الآن تنظيف واستبدل مرشح أو فلاتر نظام تكييف الهواء كل شهر أو شهرين خلال موسم التبريد، قد تحتاج المرشحات إلى مزيد من الاهتمام المتكرر إذا كان مكيف الهواء قيد الاستخدام بصفه مستمرة، أو إذا كان لديك حيوانات أليفة تحمل الفراء في المنزل.

خدمات صيانة المكيفات مركزية - سبلت - دكت بام القيوين:

بوسعنا تقديم خدمات ممتازة تتعلق بصيانة المكيفات مركزية - سبلت - دكت بالاعتماد على أحدث التقنيات في المجال، إليكم نبذه عن خدمات الصيانة خاصتنا:
نتحقق من سلامة المكيف بوجه عام ونحرص على فحصه جيداً، واختبار تسرب غاز التبريد باستخدام كاشف التسرب.
نتحقق من تسرب القنوات في الأنظمة الكما نهتم بقياس تدفق الهواء من خلال ملف المبخر.
نتأكد من تسلسل التحكم الكهربائي الصحيح وتأكد من أن نظام التدفئة ونظام التبريد لا يعملان في وقت واحد.
يتم فحص الوصلات الكهربائية، وتنظيف التوصيلات وربطها بشكل جيد فضلاً عن إمكانية بتطبيق طلاء غير موصل إذا لزم الأمر.
نهتم بفحص محركات الزيت وفحص الأحزمة للتأكد من إحكامها وتآكلها بالإضافة إلى التحقق من دقة منظم الحرارة.

نصائح للحفاظ على سلامة المكيف:

عندما يتم صيانة تكييف الهواء، تأكد من فصل مصادر الطاقة، إليك طريقة سهلة للغاية وتتمثل في تغيير مرشحات الهواء بانتظام، لهذا إذا احتجت في أي وقت إلى مساعدة أو توصية بشأن المرشح المناسب لنظامك، فلا تتردد في استشارة الاستعانة بخدماتنا التي نوفرها لكم على مدار الساعة.
بصفتك مالكًا للمنزل، فلا بد أن يكون لديك أسئلة حول وحدة التكييف الخاصة بك، عند القيام بذلك.
يجب عليك العناية بالمكيفات مركزية - سبلت - دكت خاصتك جيداً وذلك عن طريق ملاحظة أي تغييرات أو أصوات غريبة قد تحدث، ستساعد ملاحظة الأصوات أو الروائح المضحكة في وقت مبكر على تجنب المشاكل.
احتفظ دائمًا بمسافة 3 أقدام على الأقل حول معالج الهواء الداخلي، وبادر بالحفاظ على جميع فتحات الإمداد بأن تكون خالية من الانسداد، وإن كان الأثاث عائقاً يحول دون تدفق قم بنقله من مكانه لمكان آخر.
submitted by Successful-Secret145 to acmaintenance [link] [comments]

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت ام القيوين 0581781705

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت ام القيوين

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت ام القيوين يعد التشغيل غير السليم لمكيف الهواء المنفصل من أكثر المشاكل شيوعًا. إذا كان مكيف الهواء الخاص بك قيد التشغيل، فتأكد من إغلاق نوافذ منزلك وأبوابه الخارجية. مع مكيفات الهواء المركزية، تعمل مجاري الهواء على عزل منزلك عن باقي منزلك قدر الإمكان. بهذه الطريقة يمكنك صيانتها لأطول فترة ممكنة ونحن نعلم أن تكييف الهواء المنفصل المركزي يلعب الآن دورًا رئيسيًا في جميع منازلنا، وخاصة في ام القيوين، كما نعلم جميعًا، الإمارات العربية المتحدة، حيث الإمارات العربية المتحدة كبيرة. من السنة. هناك درجات حرارة عالية في جزء من الوقت، لذا فإن مشكلة تكييف الهواء هي جوهر السباكة في منزلك لأننا نعرف مدى أهميتها، فنحن نوفر لك تركيب وتصليح وصيانة تكييف مركزي - سبليت - السباكة في ام القيوين، دعنا نتعرف على جميع التفاصيل المتعلقة بالخدمة أدناه.

المشاكل الشائعة التي تحدث للمكيفات مركزية - سبلت - دكت:

يتساءل الكثير من الناس عن المشاكل الشائعة مع مكيفات الهواء المركزية التي يعاني منها الكثيرون وتحدث بسبب التركيب وتصليح وصيانة غير الصحيح أو الصيانة غير الكافية.
يمكن أن يؤدي تركيب وتصليح وصيانة مكيفات الهواء المركزية بشكل غير صحيح إلى تسرب في مجاري الهواء وتقليل تدفق الهواء.
في كثير من الأحيان، لا تفي شحنة غاز التبريد (كمية غاز التبريد في النظام) بمواصفات الشركة المصنعة، وإذا لم يتم تنفيذ شحن غاز التبريد المناسب أثناء التثبيت، فقد يتعرض أداء وكفاءة الجهاز للخطر.
غالبًا ما يكون غير المحترفين غير قادرين على حل مشاكل خدمة تكييف الهواء المركزية وتقسيم الشقة، في الواقع هم ببساطة غير مؤهلين للقيام بالمهمة، مما يؤدي إلى تفاقم المشكلة، لذلك يجب عليك الاتصال بنا على الفور للحصول على خدمتنا. جميع أعمال الصيانة والتركيب وتصليح وصيانة المتعلقة بخدمات التكييف المركزي ذات الصلة - سبليت - مسطّح بشكل إبداعي

ما هي المشاكل الشائعة التي تحدث للمكيفات مركزية - سبلت - دكت:

هناك العديد من المشكلات التي تؤثر على مكيفات الهواء المركزية يجب معرفتها حتى نتمكن من اتخاذ الخطوات اللازمة عند حدوث مشكلة وضمان عدم تفاقمها:

تسربات المبردات:

إذا كان مكيف الهواء الخاص بك منخفضًا في مادة التبريد، فقد تم شحنه بأقل من اللازم أو تم تسريبه في وقت التثبيت، على سبيل المثال، في حالة حدوث تسرب، يجب على فني مدرب إصلاح أي تسرب، وعند الانتهاء، يتم شحن مكيف الهواء بشكل صحيح بمادة التبريد، وعليك أن تتذكر أن أداء وكفاءة مكيف الهواء الخاص بك يكون أعلى عندما يكون شحن غاز التبريد مطابقًا لمواصفات الشركة المصنعة تمامًا ولا يوجد شحن زائد. يمكن أن يكون تسرب غاز التبريد ضارًا أيضًا بالبيئة.

صيانة غير كافية:

قد يكون السبب الرئيسي للمشاكل والأعطال هو اتساخ الفلاتر ولفائف مكيف الهواء، وعدم عمل مكيف الهواء بشكل صحيح، والفشل المحتمل لمكونات مكيف الهواء الرئيسية.

فشل التحكم الكهربائي:

يمكن أن تفشل أدوات التحكم المتعلقة بمكيف الهواء، خاصة إذا تم تشغيل وإيقاف تشغيل التكييف بشكل متكرر، حيث أن تآكل الأسلاك يمثل أيضًا مشكلة في العديد من الأنظمة، لتجنب أي مشاكل، يجب فحص التوصيلات الكهربائية بانتظام عن طريق الاتصال بخدمتنا والاتصال والحفاظ على القهوة الفاصوليا بانتظام.

مشاكل الاستشعار:

تحتوي القناة المركزية المنقسمة على مستشعر حرارة موجود خلف لوحة التحكم وتتمثل مهمتها في قياس درجة حرارة الهواء الداخل إلى المبخر. إذا تمت إزالة المستشعر من موضعه، فقد يدور مكيف الهواء بشكل مستمر أو متقطع. اقترب من الملف دون لمسه ؛ يتم تعديل موضعه عن طريق ثني الأسلاك التي تمسكه بعناية.

مشاكل الصرف:

عندما يكون الجو رطبًا بالخارج، فإن التحقق مما إذا كان مكيف الهواء ذي القنوات المركزية هو خدمتنا المستمرة، لذلك لدينا العديد من الحلول لك، ستعرف عندما تتواصل مع شركة خدمة التكييف المركزي - سبليت - خطوط الأنابيب في ام القيوين.

فلاتر مكيفات مركزية - سبلت - دكت الهواء:

تعد صيانة فلتر مكيف الهواء المركزي من أهم مهام الصيانة لضمان التنظيف الفعال اليومي لمرشح مكيف الهواء.يمكن للفلتر المسدود والمتسخ أن يعيق تدفق الهواء الطبيعي ويقلل بشكل كبير من كفاءة مكيف الهواء المنفصل المركزي، و بسبب العائق مع تدفق الهواء الطبيعي، يمكن للهواء الذي يمر عبر الفلتر أن يحمل الأوساخ مباشرة إلى ملف المبخر، مما يضعف قدرة مكيف الهواء على امتصاص درجة الحرارة. يمكن أن يؤدي استبدال المرشحات المتسخة والانسداد بأخرى نظيفة إلى تقليل استهلاك طاقة مكيف الهواء بنسبة 5 إلى 15 بالمائة.
بعض أنواع المرشحات قابلة لإعادة الاستخدام، أي يمكن استبدالها بفلاتر أخرى، وهي تأتي في مجموعة متنوعة من الأنواع والإمكانيات، فقط اتصل بنا واطلب من ممثل خدمة العملاء الرد عليك لطلب تفاصيل المهمة، ثم إضافة إرسال ممثل إلى فحص واستكشاف أعطال مكيف الهواء المنفصل وإصلاحه، ثم جهز قطع الغيار المناسبة لبدء المهمة في أسرع وقت ممكن.
يمكنكم الآن تنظيف واستبدل مرشح أو فلاتر نظام تكييف الهواء كل شهر أو شهرين خلال موسم التبريد، قد تحتاج المرشحات إلى مزيد من الاهتمام المتكرر إذا كان مكيف الهواء قيد الاستخدام بصفه مستمرة، أو إذا كان لديك حيوانات أليفة تحمل الفراء في المنزل.

خدمات صيانة المكيفات مركزية - سبلت - دكت بام القيوين:

بوسعنا تقديم خدمات ممتازة تتعلق بصيانة المكيفات مركزية - سبلت - دكت بالاعتماد على أحدث التقنيات في المجال، إليكم نبذه عن خدمات الصيانة خاصتنا:
نتحقق من سلامة المكيف بوجه عام ونحرص على فحصه جيداً، واختبار تسرب غاز التبريد باستخدام كاشف التسرب.
نتحقق من تسرب القنوات في الأنظمة الكما نهتم بقياس تدفق الهواء من خلال ملف المبخر.
نتأكد من تسلسل التحكم الكهربائي الصحيح وتأكد من أن نظام التدفئة ونظام التبريد لا يعملان في وقت واحد.
يتم فحص الوصلات الكهربائية، وتنظيف التوصيلات وربطها بشكل جيد فضلاً عن إمكانية بتطبيق طلاء غير موصل إذا لزم الأمر.
نهتم بفحص محركات الزيت وفحص الأحزمة للتأكد من إحكامها وتآكلها بالإضافة إلى التحقق من دقة منظم الحرارة.

نصائح للحفاظ على سلامة المكيف:

عندما يتم صيانة تكييف الهواء، تأكد من فصل مصادر الطاقة، إليك طريقة سهلة للغاية وتتمثل في تغيير مرشحات الهواء بانتظام، لهذا إذا احتجت في أي وقت إلى مساعدة أو توصية بشأن المرشح المناسب لنظامك، فلا تتردد في استشارة الاستعانة بخدماتنا التي نوفرها لكم على مدار الساعة.
بصفتك مالكًا للمنزل، فلا بد أن يكون لديك أسئلة حول وحدة التكييف الخاصة بك، عند القيام بذلك.
يجب عليك العناية بالمكيفات مركزية - سبلت - دكت خاصتك جيداً وذلك عن طريق ملاحظة أي تغييرات أو أصوات غريبة قد تحدث، ستساعد ملاحظة الأصوات أو الروائح المضحكة في وقت مبكر على تجنب المشاكل.
احتفظ دائمًا بمسافة 3 أقدام على الأقل حول معالج الهواء الداخلي، وبادر بالحفاظ على جميع فتحات الإمداد بأن تكون خالية من الانسداد، وإن كان الأثاث عائقاً يحول دون تدفق قم بنقله من مكانه لمكان آخر.

نحن نغطي جميع المناطق في ام القيوين

فلج المعلا، جزيرة السينية، الراعفة، السلمة، الدرر، السويحات، تل الأبرق، الرملة، اللبسة، الراشدية ام القيوين، بياتة العذيب، خور البيضا، السرة، مهذب كابر، جزيرة الأكعاب، جزيرة الغلة.
submitted by Successful-Secret145 to acmaintenance [link] [comments]

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت دبي واحة السيليكون 0581781705

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت ام القيوين

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت دبي واحة السيليكون يعد التشغيل غير السليم لمكيف الهواء المنفصل من أكثر المشاكل شيوعًا. إذا كان مكيف الهواء الخاص بك قيد التشغيل، فتأكد من إغلاق نوافذ منزلك وأبوابه الخارجية. مع مكيفات الهواء المركزية، تعمل مجاري الهواء على عزل منزلك عن باقي منزلك قدر الإمكان. بهذه الطريقة يمكنك صيانتها لأطول فترة ممكنة ونحن نعلم أن تكييف الهواء المنفصل المركزي يلعب الآن دورًا رئيسيًا في جميع منازلنا، وخاصة في ام القيوين، كما نعلم جميعًا، الإمارات العربية المتحدة، حيث الإمارات العربية المتحدة كبيرة. من السنة. هناك درجات حرارة عالية في جزء من الوقت، لذا فإن مشكلة تكييف الهواء هي جوهر السباكة في منزلك لأننا نعرف مدى أهميتها، فنحن نوفر لك تركيب وتصليح وصيانة تكييف مركزي - سبليت - السباكة في ام القيوين، دعنا نتعرف على جميع التفاصيل المتعلقة بالخدمة أدناه.

المشاكل الشائعة التي تحدث للمكيفات مركزية - سبلت - دكت:

يتساءل الكثير من الناس عن المشاكل الشائعة مع مكيفات الهواء المركزية التي يعاني منها الكثيرون وتحدث بسبب التركيب وتصليح وصيانة غير الصحيح أو الصيانة غير الكافية.
يمكن أن يؤدي تركيب وتصليح وصيانة مكيفات الهواء المركزية بشكل غير صحيح إلى تسرب في مجاري الهواء وتقليل تدفق الهواء.
في كثير من الأحيان، لا تفي شحنة غاز التبريد (كمية غاز التبريد في النظام) بمواصفات الشركة المصنعة، وإذا لم يتم تنفيذ شحن غاز التبريد المناسب أثناء التثبيت، فقد يتعرض أداء وكفاءة الجهاز للخطر.
غالبًا ما يكون غير المحترفين غير قادرين على حل مشاكل خدمة تكييف الهواء المركزية وتقسيم الشقة، في الواقع هم ببساطة غير مؤهلين للقيام بالمهمة، مما يؤدي إلى تفاقم المشكلة، لذلك يجب عليك الاتصال بنا على الفور للحصول على خدمتنا. جميع أعمال الصيانة والتركيب وتصليح وصيانة المتعلقة بخدمات التكييف المركزي ذات الصلة - سبليت - مسطّح بشكل إبداعي

ما هي المشاكل الشائعة التي تحدث للمكيفات مركزية - سبلت - دكت:

هناك العديد من المشكلات التي تؤثر على مكيفات الهواء المركزية يجب معرفتها حتى نتمكن من اتخاذ الخطوات اللازمة عند حدوث مشكلة وضمان عدم تفاقمها:

تسربات المبردات:

إذا كان مكيف الهواء الخاص بك منخفضًا في مادة التبريد، فقد تم شحنه بأقل من اللازم أو تم تسريبه في وقت التثبيت، على سبيل المثال، في حالة حدوث تسرب، يجب على فني مدرب إصلاح أي تسرب، وعند الانتهاء، يتم شحن مكيف الهواء بشكل صحيح بمادة التبريد، وعليك أن تتذكر أن أداء وكفاءة مكيف الهواء الخاص بك يكون أعلى عندما يكون شحن غاز التبريد مطابقًا لمواصفات الشركة المصنعة تمامًا ولا يوجد شحن زائد. يمكن أن يكون تسرب غاز التبريد ضارًا أيضًا بالبيئة.

صيانة غير كافية:

قد يكون السبب الرئيسي للمشاكل والأعطال هو اتساخ الفلاتر ولفائف مكيف الهواء، وعدم عمل مكيف الهواء بشكل صحيح، والفشل المحتمل لمكونات مكيف الهواء الرئيسية.

فشل التحكم الكهربائي:

يمكن أن تفشل أدوات التحكم المتعلقة بمكيف الهواء، خاصة إذا تم تشغيل وإيقاف تشغيل التكييف بشكل متكرر، حيث أن تآكل الأسلاك يمثل أيضًا مشكلة في العديد من الأنظمة، لتجنب أي مشاكل، يجب فحص التوصيلات الكهربائية بانتظام عن طريق الاتصال بخدمتنا والاتصال والحفاظ على القهوة الفاصوليا بانتظام.

مشاكل الاستشعار:

تحتوي القناة المركزية المنقسمة على مستشعر حرارة موجود خلف لوحة التحكم وتتمثل مهمتها في قياس درجة حرارة الهواء الداخل إلى المبخر. إذا تمت إزالة المستشعر من موضعه، فقد يدور مكيف الهواء بشكل مستمر أو متقطع. اقترب من الملف دون لمسه ؛ يتم تعديل موضعه عن طريق ثني الأسلاك التي تمسكه بعناية.

مشاكل الصرف:

عندما يكون الجو رطبًا بالخارج، فإن التحقق مما إذا كان مكيف الهواء ذي القنوات المركزية هو خدمتنا المستمرة، لذلك لدينا العديد من الحلول لك، ستعرف عندما تتواصل مع شركة خدمة التكييف المركزي - سبليت - خطوط الأنابيب في ام القيوين.

فلاتر مكيفات مركزية - سبلت - دكت الهواء:

تعد صيانة فلتر مكيف الهواء المركزي من أهم مهام الصيانة لضمان التنظيف الفعال اليومي لمرشح مكيف الهواء.يمكن للفلتر المسدود والمتسخ أن يعيق تدفق الهواء الطبيعي ويقلل بشكل كبير من كفاءة مكيف الهواء المنفصل المركزي، و بسبب العائق مع تدفق الهواء الطبيعي، يمكن للهواء الذي يمر عبر الفلتر أن يحمل الأوساخ مباشرة إلى ملف المبخر، مما يضعف قدرة مكيف الهواء على امتصاص درجة الحرارة. يمكن أن يؤدي استبدال المرشحات المتسخة والانسداد بأخرى نظيفة إلى تقليل استهلاك طاقة مكيف الهواء بنسبة 5 إلى 15 بالمائة.
بعض أنواع المرشحات قابلة لإعادة الاستخدام، أي يمكن استبدالها بفلاتر أخرى، وهي تأتي في مجموعة متنوعة من الأنواع والإمكانيات، فقط اتصل بنا واطلب من ممثل خدمة العملاء الرد عليك لطلب تفاصيل المهمة، ثم إضافة إرسال ممثل إلى فحص واستكشاف أعطال مكيف الهواء المنفصل وإصلاحه، ثم جهز قطع الغيار المناسبة لبدء المهمة في أسرع وقت ممكن.
يمكنكم الآن تنظيف واستبدل مرشح أو فلاتر نظام تكييف الهواء كل شهر أو شهرين خلال موسم التبريد، قد تحتاج المرشحات إلى مزيد من الاهتمام المتكرر إذا كان مكيف الهواء قيد الاستخدام بصفه مستمرة، أو إذا كان لديك حيوانات أليفة تحمل الفراء في المنزل.

خدمات صيانة المكيفات مركزية - سبلت - دكت بام القيوين:

بوسعنا تقديم خدمات ممتازة تتعلق بصيانة المكيفات مركزية - سبلت - دكت بالاعتماد على أحدث التقنيات في المجال، إليكم نبذه عن خدمات الصيانة خاصتنا:
نتحقق من سلامة المكيف بوجه عام ونحرص على فحصه جيداً، واختبار تسرب غاز التبريد باستخدام كاشف التسرب.
نتحقق من تسرب القنوات في الأنظمة الكما نهتم بقياس تدفق الهواء من خلال ملف المبخر.
نتأكد من تسلسل التحكم الكهربائي الصحيح وتأكد من أن نظام التدفئة ونظام التبريد لا يعملان في وقت واحد.
يتم فحص الوصلات الكهربائية، وتنظيف التوصيلات وربطها بشكل جيد فضلاً عن إمكانية بتطبيق طلاء غير موصل إذا لزم الأمر.
نهتم بفحص محركات الزيت وفحص الأحزمة للتأكد من إحكامها وتآكلها بالإضافة إلى التحقق من دقة منظم الحرارة.

نصائح للحفاظ على سلامة المكيف:

عندما يتم صيانة تكييف الهواء، تأكد من فصل مصادر الطاقة، إليك طريقة سهلة للغاية وتتمثل في تغيير مرشحات الهواء بانتظام، لهذا إذا احتجت في أي وقت إلى مساعدة أو توصية بشأن المرشح المناسب لنظامك، فلا تتردد في استشارة الاستعانة بخدماتنا التي نوفرها لكم على مدار الساعة.
بصفتك مالكًا للمنزل، فلا بد أن يكون لديك أسئلة حول وحدة التكييف الخاصة بك، عند القيام بذلك.
يجب عليك العناية بالمكيفات مركزية - سبلت - دكت خاصتك جيداً وذلك عن طريق ملاحظة أي تغييرات أو أصوات غريبة قد تحدث، ستساعد ملاحظة الأصوات أو الروائح المضحكة في وقت مبكر على تجنب المشاكل.
احتفظ دائمًا بمسافة 3 أقدام على الأقل حول معالج الهواء الداخلي، وبادر بالحفاظ على جميع فتحات الإمداد بأن تكون خالية من الانسداد، وإن كان الأثاث عائقاً يحول دون تدفق قم بنقله من مكانه لمكان آخر.
submitted by Successful-Secret145 to acmaintenance [link] [comments]

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت دبي النهدة 0581781705

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت ام القيوين

تركيب وتصليح وصيانة مكيفات مركزية - سبلت - دكت دبي النهدة يعد التشغيل غير السليم لمكيف الهواء المنفصل من أكثر المشاكل شيوعًا. إذا كان مكيف الهواء الخاص بك قيد التشغيل، فتأكد من إغلاق نوافذ منزلك وأبوابه الخارجية. مع مكيفات الهواء المركزية، تعمل مجاري الهواء على عزل منزلك عن باقي منزلك قدر الإمكان. بهذه الطريقة يمكنك صيانتها لأطول فترة ممكنة ونحن نعلم أن تكييف الهواء المنفصل المركزي يلعب الآن دورًا رئيسيًا في جميع منازلنا، وخاصة في ام القيوين، كما نعلم جميعًا، الإمارات العربية المتحدة، حيث الإمارات العربية المتحدة كبيرة. من السنة. هناك درجات حرارة عالية في جزء من الوقت، لذا فإن مشكلة تكييف الهواء هي جوهر السباكة في منزلك لأننا نعرف مدى أهميتها، فنحن نوفر لك تركيب وتصليح وصيانة تكييف مركزي - سبليت - السباكة في ام القيوين، دعنا نتعرف على جميع التفاصيل المتعلقة بالخدمة أدناه.

المشاكل الشائعة التي تحدث للمكيفات مركزية - سبلت - دكت:

يتساءل الكثير من الناس عن المشاكل الشائعة مع مكيفات الهواء المركزية التي يعاني منها الكثيرون وتحدث بسبب التركيب وتصليح وصيانة غير الصحيح أو الصيانة غير الكافية.
يمكن أن يؤدي تركيب وتصليح وصيانة مكيفات الهواء المركزية بشكل غير صحيح إلى تسرب في مجاري الهواء وتقليل تدفق الهواء.
في كثير من الأحيان، لا تفي شحنة غاز التبريد (كمية غاز التبريد في النظام) بمواصفات الشركة المصنعة، وإذا لم يتم تنفيذ شحن غاز التبريد المناسب أثناء التثبيت، فقد يتعرض أداء وكفاءة الجهاز للخطر.
غالبًا ما يكون غير المحترفين غير قادرين على حل مشاكل خدمة تكييف الهواء المركزية وتقسيم الشقة، في الواقع هم ببساطة غير مؤهلين للقيام بالمهمة، مما يؤدي إلى تفاقم المشكلة، لذلك يجب عليك الاتصال بنا على الفور للحصول على خدمتنا. جميع أعمال الصيانة والتركيب وتصليح وصيانة المتعلقة بخدمات التكييف المركزي ذات الصلة - سبليت - مسطّح بشكل إبداعي

ما هي المشاكل الشائعة التي تحدث للمكيفات مركزية - سبلت - دكت:

هناك العديد من المشكلات التي تؤثر على مكيفات الهواء المركزية يجب معرفتها حتى نتمكن من اتخاذ الخطوات اللازمة عند حدوث مشكلة وضمان عدم تفاقمها:

تسربات المبردات:

إذا كان مكيف الهواء الخاص بك منخفضًا في مادة التبريد، فقد تم شحنه بأقل من اللازم أو تم تسريبه في وقت التثبيت، على سبيل المثال، في حالة حدوث تسرب، يجب على فني مدرب إصلاح أي تسرب، وعند الانتهاء، يتم شحن مكيف الهواء بشكل صحيح بمادة التبريد، وعليك أن تتذكر أن أداء وكفاءة مكيف الهواء الخاص بك يكون أعلى عندما يكون شحن غاز التبريد مطابقًا لمواصفات الشركة المصنعة تمامًا ولا يوجد شحن زائد. يمكن أن يكون تسرب غاز التبريد ضارًا أيضًا بالبيئة.

صيانة غير كافية:

قد يكون السبب الرئيسي للمشاكل والأعطال هو اتساخ الفلاتر ولفائف مكيف الهواء، وعدم عمل مكيف الهواء بشكل صحيح، والفشل المحتمل لمكونات مكيف الهواء الرئيسية.

فشل التحكم الكهربائي:

يمكن أن تفشل أدوات التحكم المتعلقة بمكيف الهواء، خاصة إذا تم تشغيل وإيقاف تشغيل التكييف بشكل متكرر، حيث أن تآكل الأسلاك يمثل أيضًا مشكلة في العديد من الأنظمة، لتجنب أي مشاكل، يجب فحص التوصيلات الكهربائية بانتظام عن طريق الاتصال بخدمتنا والاتصال والحفاظ على القهوة الفاصوليا بانتظام.

مشاكل الاستشعار:

تحتوي القناة المركزية المنقسمة على مستشعر حرارة موجود خلف لوحة التحكم وتتمثل مهمتها في قياس درجة حرارة الهواء الداخل إلى المبخر. إذا تمت إزالة المستشعر من موضعه، فقد يدور مكيف الهواء بشكل مستمر أو متقطع. اقترب من الملف دون لمسه ؛ يتم تعديل موضعه عن طريق ثني الأسلاك التي تمسكه بعناية.

مشاكل الصرف:

عندما يكون الجو رطبًا بالخارج، فإن التحقق مما إذا كان مكيف الهواء ذي القنوات المركزية هو خدمتنا المستمرة، لذلك لدينا العديد من الحلول لك، ستعرف عندما تتواصل مع شركة خدمة التكييف المركزي - سبليت - خطوط الأنابيب في ام القيوين.

فلاتر مكيفات مركزية - سبلت - دكت الهواء:

تعد صيانة فلتر مكيف الهواء المركزي من أهم مهام الصيانة لضمان التنظيف الفعال اليومي لمرشح مكيف الهواء.يمكن للفلتر المسدود والمتسخ أن يعيق تدفق الهواء الطبيعي ويقلل بشكل كبير من كفاءة مكيف الهواء المنفصل المركزي، و بسبب العائق مع تدفق الهواء الطبيعي، يمكن للهواء الذي يمر عبر الفلتر أن يحمل الأوساخ مباشرة إلى ملف المبخر، مما يضعف قدرة مكيف الهواء على امتصاص درجة الحرارة. يمكن أن يؤدي استبدال المرشحات المتسخة والانسداد بأخرى نظيفة إلى تقليل استهلاك طاقة مكيف الهواء بنسبة 5 إلى 15 بالمائة.
بعض أنواع المرشحات قابلة لإعادة الاستخدام، أي يمكن استبدالها بفلاتر أخرى، وهي تأتي في مجموعة متنوعة من الأنواع والإمكانيات، فقط اتصل بنا واطلب من ممثل خدمة العملاء الرد عليك لطلب تفاصيل المهمة، ثم إضافة إرسال ممثل إلى فحص واستكشاف أعطال مكيف الهواء المنفصل وإصلاحه، ثم جهز قطع الغيار المناسبة لبدء المهمة في أسرع وقت ممكن.
يمكنكم الآن تنظيف واستبدل مرشح أو فلاتر نظام تكييف الهواء كل شهر أو شهرين خلال موسم التبريد، قد تحتاج المرشحات إلى مزيد من الاهتمام المتكرر إذا كان مكيف الهواء قيد الاستخدام بصفه مستمرة، أو إذا كان لديك حيوانات أليفة تحمل الفراء في المنزل.

خدمات صيانة المكيفات مركزية - سبلت - دكت بام القيوين:

بوسعنا تقديم خدمات ممتازة تتعلق بصيانة المكيفات مركزية - سبلت - دكت بالاعتماد على أحدث التقنيات في المجال، إليكم نبذه عن خدمات الصيانة خاصتنا:
نتحقق من سلامة المكيف بوجه عام ونحرص على فحصه جيداً، واختبار تسرب غاز التبريد باستخدام كاشف التسرب.
نتحقق من تسرب القنوات في الأنظمة الكما نهتم بقياس تدفق الهواء من خلال ملف المبخر.
نتأكد من تسلسل التحكم الكهربائي الصحيح وتأكد من أن نظام التدفئة ونظام التبريد لا يعملان في وقت واحد.
يتم فحص الوصلات الكهربائية، وتنظيف التوصيلات وربطها بشكل جيد فضلاً عن إمكانية بتطبيق طلاء غير موصل إذا لزم الأمر.
نهتم بفحص محركات الزيت وفحص الأحزمة للتأكد من إحكامها وتآكلها بالإضافة إلى التحقق من دقة منظم الحرارة.

نصائح للحفاظ على سلامة المكيف:

عندما يتم صيانة تكييف الهواء، تأكد من فصل مصادر الطاقة، إليك طريقة سهلة للغاية وتتمثل في تغيير مرشحات الهواء بانتظام، لهذا إذا احتجت في أي وقت إلى مساعدة أو توصية بشأن المرشح المناسب لنظامك، فلا تتردد في استشارة الاستعانة بخدماتنا التي نوفرها لكم على مدار الساعة.
بصفتك مالكًا للمنزل، فلا بد أن يكون لديك أسئلة حول وحدة التكييف الخاصة بك، عند القيام بذلك.
يجب عليك العناية بالمكيفات مركزية - سبلت - دكت خاصتك جيداً وذلك عن طريق ملاحظة أي تغييرات أو أصوات غريبة قد تحدث، ستساعد ملاحظة الأصوات أو الروائح المضحكة في وقت مبكر على تجنب المشاكل.
احتفظ دائمًا بمسافة 3 أقدام على الأقل حول معالج الهواء الداخلي، وبادر بالحفاظ على جميع فتحات الإمداد بأن تكون خالية من الانسداد، وإن كان الأثاث عائقاً يحول دون تدفق قم بنقله من مكانه لمكان آخر.
submitted by Successful-Secret145 to acmaintenance [link] [comments]

كوريه كيوت - YouTube

www.benameiran.info سایت رسمی به نام ایران در صورت فیلتر شدن سایت به نام ایران در گوگل سرچ کنید و زیر نتایج جستجو مثل اینجا آدرس جدید را نیز قرار میدهم سلام و عرض ادب من کنکوری نظام قدیم 99 هستم میخواستم بدونم کدوم مباحث فیزیک نظام جدید بام بانضمام بداندام ... سواره‌نظام سهام سه‌گام سی‌ام سی‌دی‌رام الهام خوش‌نام خون‌آشام خیام دارالایتام دارالسلام دام درازاندام درام درشت‌اندام دشنام دلارام دﻻرام دوام دیاگرام دیرهنگام دینام شهنام شیرین‌کام صدا� تحول در ساختار نظام اداری کشور ، با مدیریت جوانان و مشاوره پیران ، محقق میشود . رضا دوستی ایرانی ؛ تداعی نام و یاد مردان بزرگ مام وطن ، همواره غرور آفرین بوده است . ساهم جيمس ماكينا ، نائب رئيس فاسيليس. يقال عادة إن 30٪ من الوقت المستغرق في مجموعة التعديل يقضي البحث عن الأشياء. يحتاج كل من المحررين والمساعدين والمسجلين والمخرجين إلى العثور على مقطع الفيديو المراوغ الذي يعرفون أنه ...

[index] [4104] [2272] [13257] [8894] [7027] [904] [14585] [3085] [10116] [6559]

كوريه كيوت - YouTube

اغنيه لفريق fxالكوري (بام بام بام) كيوت وحلوه راح تعجبكم متنسو الا يك والاشتراك بليز ليش خليتو الاشتراكات 63 ... گوئیا مشعله از بامِ فلک ریزان است چشم جادوی سحر زین شب و تب گریان است امشبی را شه دین در حرمش مهمان است ظهر فر�

#

test2